Meie
tehnoloogiad

Uptime’i tehnoloogiaportfelli kuulub lai valik programmeerimiskeeli, andmebaase ja raamistikke, mis võimaldavad meil luua tarkvaralahendusi, mis vastavad täpselt sinu ettevõtte nõudmistele.

Igapäevaselt oleme keskendunud küll selgelt kureeritud tehnoloogiavalikule, kuid meie meeskond on kokku puutunud ka laia valiku keelte ja raamistikega (näiteks Delphi, Apex, C++, Pl/SQL, Python, Ruby), mis on hetkel siinsel turul vähemlevinud. Seega võid olla kindel, et leiame sinu probleemidele lahenduse ka siis, kui alljärgnevas nimekirjas konkreetset tehnoloogiat välja toodud pole.

Tutvu meie kõige sagedamini kasutatavate kompetentsidega ja sellega, kuidas me neid rakendame.

Me kasutame .Neti teiste seas ka suuremate ja keerukamate front-end ja back-end süsteemide, mobiilirakenduste, veebirakenduste, pilvepõhiste teenuste, e-poodide ja iseteeninduskeskkondade loomiseks.

Me loome React.js abil kiireid, skaleeritavaid ja vastupidavaid veebilehti ja -rakendusi. Reactile omaselt on need intuitiivsed, turvalised, valmivad kiirelt ja sobivad täpselt sinu ettevõtte vajadustega.

Vue.js on ideaalseks tööriistaks lihtsalt ja kiirelt muudetavate front-end lahenduste loomiseks. Vue’l põhinevad veebirakendused ja kasutajaliidesed on modernsed, vastupidavad ja valmivad võrreldes osade konkurentidega märksa kiiremini.

Meie arendusmeeskond pakub Eestis tipptasemel PHP arendust

PHP arendus

PHP on hea lahendus e-poodide loomiseks, dünaamilise sisu haldamiseks ning sessioonijälgimiseks. Olles enamike andmebaasidega lihtsalt integreeritav, on see ideaalne valik suuremamahulisemate rakenduste loomiseks.

Me olema Java ja Javaga seotud tehnoloogiate abil tarkvaralahendusi loonud juba ligi 20 aastat. Teiste seas kasutame seda serverirakenduste, Androidi-rakenduste, töölauarakenduste ja veebirakenduste loomiseks.

Node.js võimaldab meil luua ka kõige keerulisemaid ja mitmekülgsemaid veebipõhiseid rakendusi – alates ühelehelistest veebitööristatest ja vestluslahendustest kuni IoT-lahenduste ja mikroteenusteni välja.

Anglulari abil saame me luua dünaamilisi ning interaktiivseid ühelehelisi veebirakendusi, mis on modulaarsed, lihtsalt hooldatavad, lihtsalt loetavad ning mis ei nõua kolmandate osapoolte varamute kasutamist.

Meie arendusmeeskond pakub Eestis tipptasemel Swift arendust

Swift arendus

Apple’i hallatava Swifti abil loome me kõikide Apple’i operatsioonisüsteemide (iOS, macOS, tvOS, iPadOS, watchOS) jaoks kiireid, turvalisi ning vastupidavaid native-rakendusi, mille puhul võib olla kindel, et neid toetatakse ka aastate pärast.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga