Sign365 – digiallkirjastamine SharePointis

Sign365 all­kirjastamine SharePointis

Sign365 allkirjastamismoodul muudab Microsoft 365 pilveteenustes dokumentide allkirjastamise imelihtsaks – vali fail ning järgi ekraanile ilmuvaid juhiseid.

Integreeritav sinu ettevõtte SharePointiga

Sign365 mooduli saab hõlpsasti integreerida kõigi Uptime’i loodud SharePointi erilahendustega, mis tagab turvalisuse, kasutusmugavuse ja töökindluse. Mooduli saab lisada juba varem meie poolt loodud SharePointi ja Microsoft 365 keskkondadesse, või integreerida selle nullist uuele süsteemile.

Digiallkirjasta ise või küsi seda teistelt

Sign365 mooduli abil saad faile allkirjastada kõiki failitüüpe ise, või paluda allkirjastamist teistelt ettevõtte töötajatelt. Uptime’i SharePointi erilahendused võimaldavad luua töövood, kus vaid ühe klikiga saadetakse allkirjastamisplave kõikidele seotud isikutele – dokumendi looja peab vaid allkirja saabumist ootama.

Mugav ja turvaline

SharePoint oli juba varem üks parimaid lahendusi dokumendihalduseksrutiinsete tegevuste automatiseerimiseks ning siseveebi lahenduste jaoks, kuid lisades sinna juurde turvalise, mugava ja töökindla Sign365 mooduli, muutub juba kasutuses olev erilahendusena ning ettevõtte vajaduse arvestav pilvekeskkond veelgi funktsionaalsemaks.

Soovid oma ettevõtte jaoks SharePointi erilahendusi koos Sign365 mooduliga?

Uptime’i Microsofti Kuldpartneri tiitliga pärjatud SharePointi arendusmeeskond kasutab oma valdkonnateadmisi SharePointi ja Microsoft 365 platvormil intra- ja välisveebide, dokumendihalduslahenduste, automaatikatööriistade, analüüsitööriistade ja koostöösüsteemide loomiseks. Nüüd saame erilahenduste juurde pakkuda ka Sign365 digiallkirjastamismoodulit.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga