TeenusedE-poodide loomine

E-poodide ja e-kaubanduse
lahenduste loomine

Me teame, kuidas luua kvaliteetseid, vastupidavaid ja sinu klientide ootustele vastavaid e-poode. Meie loodud e-poe erilahendused on:

Meie e-poe arendus tagab töökindlad lahendused ka suurematele ettevõtetele.

E-poodide loomine – täpselt nagu vaja

Uptime’i loodud e-poed valmivad pidades silmas neid ümbritsevat ärilist keskkonda. Samuti paneme alati tähele integreeritavust väliste infosüsteemidega (raamatupidamine, ladu, makselahendused ja paljud muud), pakkudes samas intuitiivset ja kasutajasõbralikku UI/UX disaini, võimalusi turundusautomaatikate loomiseks ning vähendades märgatavalt käsitöö hulka.

E-poodide tegemisel ning veebipoodide loomisel võtame arvesse nii hetkeseid turutrende kui ka valdkonna edaspidist arengupotentsiaali. Sellest tulenevalt on meie meeskonnal valmisolek ja oskused luua turundusautomaatikalahendusi, masinõppel põhinevaid süsteeme, headless- ja omnichannel-lahendusi, offline e-poode ning süsteeme kasutajainfo kogumiseks ja analüüsimiseks.

Selleks, et luua täpselt sinu ettevõtte vajadustele sobivaid e-kaubanduse erilahendusi, on meie eesmärgiks detailselt mõista konkreetse firma äriprotsesse, -vajadusi ning -riske, mis võimaldab meil leida tehnilised lahendused, mis sellesse konteksti kõige paremini sobituvad. Uptime’i meeskonnas tegutsevad arendajad, analüütikud ning projektijuhid, kel on aastaid kogemusi ka kõige keerulisemate B2B, B2C ja B2A e-poodide loomisega.

Arenduspartner ideest lahenduseni

Meie eesmärgiks on olla oma klientidele toeks terve arendusprotsessi vältel: alates eelanalüüsist, kontseptsioonist ja skoobi kaardistamisest, kuni disaini, arenduse, testimise, juurutamise, monitoorimise ja hoolduseni välja. Meie kogemus on tõestanud, et parimad lahendused saavad tekkida üksnes siis, kui mõistame sinu äri eripärasid, protsesse, võimalusi ning riske – see on ka see, mille poole me igal sammul püüdleme.

Tugev tehnoloogiaportfell

Uptime on alati pannud rõhu sellele, et meie meeskonnas töötaks oma ala parimad spetsialistid. See võimaldab meil oma klientidele pakkuda kõikehõlmavat tehnoloogiaporfelli, kuhu kuuluvad teiste seas ka tehnoloogiad nagu .NET, Java, Node, JavaScript, React, Vue.js, Angular, Swift ja PHP. Sidudes need tehnoloogiad oskusega mõista oma klientide ärisid, suudame me luua e-poode ja e-kaubanduse erilahendusi, mis toetavad kasumi kasvu, efektiivsemaid protsesse ja uutesse ärivaldkondadesse sisenemist.

Uptime'i arendusmudel

Oma 30 tegutsemisaasta jooksul oleme välja töötanud arendusmudeli, mis tagab projektide edu, kiire valmimise ja läbipaistvuse. Me oleme oma klientidele toeks terve arendusprotsessi vältel ning tänu agiilsele arendusprotsessile saame olla kindlad, et lõpptulemus on just selline, nagu kõik osapooled soovisid. Seejuures on kogu arendusprotsessi juures säilinud paindlikkus – vajadusel saab meie meeskond olla toeks ka vaid individuaalsete etappide juures.

Referentsid

Sandman on suurim tarbijaelektroonika hulgimüüja Eestis. Kuigi ettevõttel oli juba varem olemas e-pood hulgimüügiks teistele firmadele, ei rahuldanud see enam uusi ärivajadusi. Sandman pöördus Uptime’i poole, et luua lihtne ja praktiline ärilt ärile ehk B2B e-pood, mida hulgiklientidel oleks mugav kasutada.
Klientide ootused e-äridele on kasvanud ja lihtsalt tootekataloogiga enam hakkama ei saa. Nii otsustas ka elektrimaterjalide müügiga tegelev Esvika liikuda veebipõhiselt staatiliselt tootekataloogilt täisfunktsionaalse e-poe peale, mis oleks ühendatud ka firma teiste infosüsteemidega, sealhulgas ka lao- ja raamatupidamistarkvaraga.
Äripäev soovis võtta kasutusele tarkvara, mille kaudu oma toodete ostu-müügi protsessi paremini hallata. Arendasime kasutajasõbraliku e-poe, mis võimaldab Äripäeval kõiki oma väljaandeid mugavalt ja ühest kohast kliendile pakkuda.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga