Meie teenused

Uptime’i fookuses on tarkvaralahenduste loomine ja IT-teenuste pakkumine, mis sobituvad meie klientide ärivajadustega, pakkudes seega ettevõtetele vajalikke tööriistasid jätkuvaks kasvamiseks ning äriptosesside parendamiseks.

Najatudes aastakümnete pikkusele kogemusele, võimekale meeskonnale ja oskusele mõista oma klientide ärisid, suudame me olla strateegiline ja pikaajaline partner terve arendusprotsessi vältel – alates kontseptsioonidest, analüüsist ja disainist, kuni arenduse, juurutamise, monitoorimise ja hoolduseni välja.

Meie tehnoloogiaportfelli kuulub lai valik erinevaid programmeerimiskeeli, raamistikke ja platvorme, mis võimaldab meil alati kasutada tehnoloogiaid, mis sobivad konkreetse projekti jaoks kõige paremini.

Eelanalüüsist, kontseptsioonidest ja prototüüpimisest, kuni projektianalüüsi, disaini, arenduse, testimise, juurutamise, monitooringu ja hoolduseni välja – meil on olemas ressurssid ja oskused, et olla sulle toeks terve arendusprotsessi vältel. 

Meie tegevuse keskmes on vastupidavate ning lihtsalt ja turvaliselt integreeritavate IT-süsteemide loomine, mis suudavad teineteisega infot vahetada, vähendada käsitöö hulka, liidestada legacy-lahendusi ning aidata kaasa uute teenuste ja toodete turule toomisele. 

Meie Microsofti Kuldpartneri tiitliga pärjatud SharePointi arendusmeeskond loob SharePointi ja Microsoft 365 platvormil intra- ja välisveebe, dokumendihalduslahendusi, automaatikatööriistu, analüüsitööristu ja paljut muud. 

E-poodide erilahendused, mis on loodud pidades silmas sinu äri eripärasid. Meie loodud lahendused on hästi integreeritavad, intuitiivse UI/UX-disainiga, võimaldavad kasutada turundusautomaatika parimaid praktikaid ning vähendavad märgatavalt käsitööd.

Tänapäevasetele kliendinõudmistele vastamiseks on vajalik pakkuda lahendusi, mis arvestavad klientide eripäradega. Me loome süsteeme, mis aitavad sul oma klientidele pakkuda parimat kasutuskogemust – alates iseteeninduskeskkondadest ja -rakendustest kuni lojaalsusüsteemide haldusrakenduste ja CRMideni välja.

Uptime’i tehnoloogiaportfell on pidevalt arenemas, mis võimaldab meil luua tarkvaralahendusi, mis vastavad täpselt meie klientide nõudmistele. Vaata, millistele tehnoloogiatele me oleme spetsialiseerunud ning kuidas neid igapäevatöös kasutame.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga