TeenusedIseteenindus- ja CX-süsteemid

Ise­teenindus- ja CX-süsteemid

Tänapäevastele kliendinõudmistele vastamiseks on vajalik oma kliendibaasile pakkuda lahendusi, mis arvestavad nende eripäradega.

Uptime loob iseteenindus – ja customer experience (CX)-süsteeme, mis aitavad sul oma klientidele pakkuda parimat võimalikku kasutuskogemust – alates iseteeninduskeskkondadest ja -rakendustest kuni lojaalsusüsteemide haldusrakenduste ja rätsep-CRMideni välja.

Me arendame iseteenindusportaale, mis vastavad su klientide nõudmistele.

Iseteenindus­keskkonnad ja kliendiandmed

Täna ootavad kliendid, et neile pakutav teenus arvestaks ka nende eripäraga. Sellest tulenevalt aitavad rätseplahendusena loodud kliendiandmete analüüsimise süsteemid ning iseteeninduskeskkonad pakkuda oma kliendibaasile seda, mida nad päriselt soovivad: personaliseeritud turundusautomaatika, lojaalsuspakkumised, endale sobival ajal ja kohas oma andmete üle kontrolli omamine ning üleüldine kasutuskogemus, mis tundub olevat loodud just neid silmas pidades.

Uptime’i loodud iseteeninduskeskkonnad ja CX-süsteemid võimaldavad sinu ettevõttel pakkuda oma klientidele seda, mida nad päriselt konkreetsel ajahetkel vajavad, aidates seega kaasa käibe ja kasumi kasvule, churni langemisele ning lihtsustades uute teenuste ja toodete turule toomist, seda käsitsi tehtava töö vähendamise, personaliseeritud pakkumiste loomise ning kliendirahulolu tõstmise toel.

Meie meeskonna loodud andmehaldus- ja CX-süsteemid valmivad sinu ettevõtte ja sinu ettevõtte kliendibaasi eripärasid arvestades, võimaldades seega ettevõtte juhtkonnal omada reaalajas ülevaadet kliendikäitumise, kampaaniate edukuse ning klienditeekonna üle. Mõistes sinu äri eripärasid, võimalusi, protsesse ja riske suudame me luua turvalisi iseteenindusportaale, automaatikalahendusi ja kliendihaldusüsteeme, mida konkureerivatel ettevõtetel pole.

Arenduspartner ideest lahenduseni

Meie eesmärgiks on olla oma klientidele toeks terve arendusprotsessi vältel: alates eelanalüüsist, kontseptsioonist ja skoobi kaardistamisest, kuni disaini, arenduse, testimise, juurutamise, monitoorimise ja hoolduseni välja. Meie kogemus on tõestanud, et parimad lahendused saavad tekkida üksnes siis, kui mõistame sinu äri eripärasid, protsesse, võimalusi ning riske – see on ka see, mille poole me igal sammul püüdleme.

Tugev tehnoloogiaportfell

Uptime on alati pannud rõhu sellele, et meie meeskonnas töötaks oma ala parimad spetsialistid. See võimaldab meil oma klientidele pakkuda kõikehõlmavat tehnoloogiaporfelli, kuhu kuuluvad teiste seas ka tehnoloogiad nagu .NET, Java, Magento, PHP, Node, JavaScript, React, Vue.js, Angular ja Swift. Sidudes need tehnoloogiad oskusega mõista oma klientide ärisid, suudame me luua CX-süsteeme, kliendiandmete haldussüsteeme, iseteeninduskeskkondasid- ja portaale, mis toetavad kasumi kasvu, efektiivsemaid protsesse ja uutesse ärivaldkondadesse sisenemist.

Referentsid

Alexela uus isteteenindusrakendus annab kliendile võimaluse kiirelt ja mugavalt saada ühe äpi abil ülevaate kõigest, mis on tema jaoks oluline – Alexela teenustest, oma tehingutest ja senisest tarbimisest
Klientide ootused e-äridele on kasvanud ja lihtsalt tootekataloogiga enam hakkama ei saa. Nii otsustas ka elektrimaterjalide müügiga tegelev Esvika liikuda veebipõhiselt staatiliselt tootekataloogilt täisfunktsionaalse e-poe peale, mis oleks ühendatud ka firma teiste infosüsteemidega, sealhulgas ka lao- ja raamatupidamistarkvaraga.
Taxilinki rakenduse abil saaks takso tellida kiiremalt ja mugavalt kui telefoni teel, pakkudes samas siiski kõike seda, mida kliendid täisteenust pakkuvalt taksoteenuselt ootavad. Niisamuti on rakendus kasulik taksojuhtidele, kellele on võimalik selle abil pakkuda rohkem tööd.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga