TeenusedSharePoint ärilahendused

SharePoint äri­lahendused

Uptime’i Microsofti Kuldpartneri tiitliga pärjatud SharePointi arendusmeeskond kasutab oma valdkonnateadmisi SharePointi ja Microsoft 365 platvormil intra- ja välisveebide, dokumendihaldussüsteemide, automaatikatööriistade, analüüsitööriistade ja koostöösüsteemide loomiseks. 

SharePointi eelised

Sinu ettevõttega kohanduv

Uptime'i loodud SharePointil põhinevad erilahendused valmivad sinu asutuse soove, nõudmisi ja eripärasid arvesse võttes.

Kõikjal kaasas

Pilvepõhise SharePointi toel saab kõigele vajalikule ligi olenemata sellest, kus parasjagu viibid või mis seadet kasutada.

Kiire, turvaline ja mugav

SharePointi lahenduste puhul on turvalisus ja kasutusmugavus esikohal – andmetele saavad ligi vaid need inimesed, kes peavad.

SharePointi rätseplahendused

Uptime’i Kuldpartneri staatusega arendusmeeskond on SharePointi ärilahendusi loonud alates 2006. aastast, keskendudes peamiselt konsulatsiooniteenustele, rätsep-arendustele, tööstusrakenduste loomisele, BI-lahenduste juurutamisele ja tugiteenuste pakkumisele. Loodud lahendused põhinevad Microsoft 365 rakendustel, SharePoint Serveril, SharePointil, SPFx-il ning Azure’il.

Kõik meie loodud SharePointi ärilahendused ja elektroonilised dokumendihaldussüsteemid on arendatud konkreetse ettevõtte vajadusi silmas pidades, kasutades seejuures nii lokaalseid kui ka pilvepõhiseid lahendusi. Kõikide loodud lahenduste juures on meie eesmärgiks tugevdada juba olemasolevaid äriptosesse, võimaldada uute protsesside loomist, vähendada rutiinset tööd ning pakkuda integreeritavust teiste SharePointi väliste rakendustega.

Meie loodud SharePoint ärilahendusi kasutavad teiste seas ka pangad, haiglad, riigiasutused, Fortune 500 nimekirja kuuluvad ettevõtted ning mitmed teised oma valdkonna liidrid.

Piiramatud kasutusvõimalused

Microsofti loodud SharePointi platvorm pakub sinu ettevõtte vajaduste rahuldamiseks pea piiramatus ulatuses erinevaid võimalusi. Selle abil on võimalik luua sise- ja välisveebe, dokumendi- ja infohaldussüsteeme, koostöölahendusi, BI-tööriistasid ning automaatikalahendusi, mis aitavad märkimisväärselt vähendada rutiinsetele ülesannete kuluvat aega. 

SharePointi puhul on olulisel kohal ka selle kasutusmugavus ning paindlikkus, mis võimaldab seda rakendada hõlpsalt ka olukordades, kus lõppkasutajate näol ei ole tegu IT-spetsialistide või nüüdisaegsete tehnoloogiatega sina-peal olevate inimestega.

Kogemused ja oskused

Uptime’i meeskond on SharePointil ja Microsoft 365 platvormi rakenduste abil ärilahendusi ehitanud alates 2006. aastast, olles sellega nii Eesti kui ka kogu lähiregiooni üks kõige kogenumaid tegijaid. Meie meeskonnaliikmed on valdkonnas kõrgelt hinnatud, koolitades töötubade, loengute ja seminaride raames ka teisi spetsialiste.

Meie SharePointi arendustiim on ka pidevalt oma oskuseid täiendamas, olles alaliselt kursis Microsofti poolt turule toodud uuenduste, uute toodete ning muutustega. Seeläbi on Uptime ka 15 aastast järjest valitud Microsofti sertifitseeritud Kuldpartneriks, olles seega ainus Eesti ettevõte, kes on tunnustuse nõnda pikalt iga-aastaselt pälvinud.

Referentsid

Uptime sai ülesande arendada EASile dokumendihaldussüsteem, kuhu üle viia kogu organisatsiooni asjaajamine. Vaja oli luua lahendus, mis toetab dokumendihalduse toiminguid ja tööprotsesse ning säilitab kõigist muudatustest detailse ajaloo.
SINTEF soovis välja vahetada kasutuselolevad vanad infosüsteemid. Selleks, et hallata üha kasvavat teabe hulka ja vorme, mis ettevõtte igapäevase tööga kaasneb, oli vaja luua universaalne juurdepääs kõigile süsteemis hoitavatele andmetele, olenemata nende asukohast.
Juurutasime Technopolis Grupi pilvelahendused, analüüsides grupi IT keskkonda, nõustades Technopolise ärivajadustest lähtuvate sobilike litsentsitüüpide hankimist, kohandades infrastruktuuri, seadistades Active Directory teenuse ning viies kõik kasutajate andmed üle pilvekeskkonda.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga