Sind väärtustav mees­kond

Meie rahvusvaheline tiim on pidevalt kasvamas, mis tähendab, et oleme enda sekka alati uusi võimekaid inimesi otsimas. Sooviksid Uptime’iga liituda?

Oma tegevuse juures juhindume oma põhiväärtustest: läbipaistvus, pühendumus, win-win mentaliteet ja pidev areng. Need väärtused on kõikidele Uptime’i tiimiliikmetele olulised ning loodame, et sulle ka.

Loe, milline Uptime’is töötamine välja näeb ning mida võid oodata, kui meie tiimiga liitud. Kui loetu paneb silma särama, siis võta ühendust! 

vabadus

Me usume, et inimesed suudavad oma oskuseid maksimaalsel tasemel ära kasutada, kui neil on võimalik langetada otsuseid, võtta vastutust ning väljendada oma arvamust.

stabiilsus

Uptime asutati 1992. aastal ning me jätkame kasvamist. Meiega saad kindel olla, et põnevate projektide kallal saab töötada täna, aga ka homme ning kümne aasta pärast.

Võimekas tiim

Parimad saavad õppida vaid parimatelt. See on ka põhjus, miks me pingutame, et meie kollektiivne oskustepagas oleks maksimaalsel võimalikul tasemel.

toredad inimesed

Enne kui kellelegi pakkumise teeme, on meie jaoks oluline kindlaks teha, et ta sobib meie kultuuriga. Seega võid kindel olla, et su uued kolleegid sulle meeldivad – nad jagavad sinu väärtuseid.

hüved

Ägedad ühisüritused, maitsvad puuviljad, hõrgud pirukad ning mõned ootamatud üllatused siin-seal on vaid osa hüvedest, mida Uptime lisaks konkurentsivõimelisele palgale sulle pakub.

mõnus atmosfäär

Me pingutame selle nimel, et pakkuda sulle parimat võimalikku töökeskkonda. Mõned head näited sellest on sinu arengut ning eesmärke toetav kultuur, paindlikkus ning mõnusad kontorid Tallinnas ja Tartus.

tasakaal

Töö on küll oluline, kuid täpselt sama oluline on ka sinu vaba aeg. Sellest tulenevalt on töö ja eraelu tasakaalu pakkumine ning sinu vajadustega arvestamine meie jaoks võtmetähtsusega. Me mõistame, et pere, kool ning ootamatud sündmused nõuavad oma aja, seega oleme asja teinud lihtsaks – sul on oma ajakasutuse üle otsustusõigus.

Põnevus ja areng

Pidev eneseareng on parimate tulemuste saavutamiseks esmatähtis, seega teeme kõik endast oleneva, et pakkuda sulle võimalusi järgmisele tasemele jõudmiseks. Sa saad töötada väljakutseid täis projektidega, võtta maksimumi juba olemasolevatest oskustest ning iga päev midagi uut õppida. Igav sul ei hakka – seda saame sulle lubada.

ei mingit bürokraatiat

Me ei usu bürokraatiasse ning keerulistesse juhtimisstruktuuridesse – sul on võimalus ja ootus ennast ise juhtida, kuna teame, et sa saad sellega paremini hakkama kui meie. Uptime'i projektid on jaotatud erinevate tiimide vahel ning igal tiimil ja igal tiimiliikmel on võimalik endale püsitatud eesmärkidele leida parim võimalik lahendus.

Keda me otsime?

Tehnilisse rolli

Me otsime oma ridadesse inimesi, kelle töö suudab enda eest rääkida. Meil ei ole küll midagi ülikoolidiplomite vastu, kuid need ei ole tööle asumise tingimuseks. Kui sa suudad edukalt meeskonnas töötada, omad tugevat tehnoloogiaportfelli ning kirjutad hästi töötavat ja puhast koodi, siis sobid sa Uptime'i meeskonda ideaalselt.

mittetehnilisse rolli

Kui sa soovid Uptime'i meeskonnaga liituda analüütiku, projektijuhi või mõne muu mittetehnilise töötajana, siis vaatame esimese asjana sind kui inimest. Me otsime oma ridadesse inimeste-inimesi, kes julgevad võtta vastutust, langetada otsuseid, suudavad leida lahendusi ka keerukamatele probleemidele ning oskavad imeliselt töötada ka suuremas meeskonnas. Me ootaks, et sul on vähemalt algtasemel tehnoloogilised teadmised olemas, kuid see ei tähenda, et sa peaks oskama koodi kirjutada – kui oskad kirjeldada, kuidas mõni süsteem peaks töötama või kuidas kliendi probleem tarkvaraarenduse abil ära lahendada, siis sobid Uptime'i ridadesse hästi.

Kõlab hästi? Tutvu vabade töökohtadega

Kas Uptime kõlab nagu sinu sorti ettevõte? Kui nii, siis heida pilk vabadele töökohtadele ning loodame, et võtad meiega ühendust – räägime sinuga hea meelega!

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga