SIIN ON SINU VÕIMALUS MEIEGA LIITUDA

Meie rahvusvaheline meeskond kasvab ja täieneb pidevalt ning headest ja usinatest inimestest ei saa meil kunagi küll.

 • Saada meile oma CV

  Kui tunned, et tahaksid kuuluda meie meeskonda, siis saada oma CV aadressil career@uptime.ee ja võtame Sinuga peagi ühendust.

AKTIIVSED TÖÖKUULUTUSED

Vaata aktiivseid töökuulutusi siit

MIDA ME KANDIDEERIJALT OOTAME

Kui armastad programmeerida

Kui oled kandideerinud arendajaks, tahame näha Su programmeerimisoskust ning küsime näidist tehtud koodidest või anname lahendada väikese koduse ülesande. Hea kood iseloomustab arendajat kõige paremini. Sertifikaadid on toredad, toetame ka oma töötajaid nende omandamisel igakülgselt, aga värbamisel keskendume inimesele. Loeb see, kui Sul on hea programmeerimisoskus ja näidised selle tõestamiseks ning tahe luua töötavaid lahendusi, mis kellegi äri paremaks muudavad.

Kui armastad analüüsida

Kui oled kandideerinud projektijuhiks või muule ametikohale, mis ei eelda programmeerimisoskust, soovime teada, milline inimene Sa oled. Otsime lahendusele orienteeritud inimesi, kes tahavad ja julgevad võtta vastutust ja asju ära teha. Inimesi, kellel on hea suhtlemise ja meeskonnatöö oskus ning analüütiline mõtlemine. Tähtsad on Su isiklikud oskused ja omadused. Sinu kireks on mõista, kuidas erinevad ettevõtted töötavad ja mida Su meeskond saab teha, et aidata neil veelgi paremaks saada.

Paar vihjet

Valiku esmaseks ja peamiseks kriteeriumiks on potentsiaalse töötaja arenguvõime. On raske töötada arenevas meeskonnas, kui Sa ise ei taha õppida ja edasi püüelda. Praktikale eelistame võtta tudengeid, keda näeme enda juures tulevikus ka täiskohaga töötamas. Ära oota tähtaja lõpuni, et kandideerida. Vaatame CV-sid läbi ja teeme intervjuusid alates esimesest päevast ja kandideerimistähtaja lõpuks on meil tõenäoliselt sobiv inimene juba leitud.

PAKUME VÕIMALUST KASVADA

Soov pidevalt edasi areneda on meil DNA-s. See on üks meie firma põhiväärtustest. Töötades Uptime´is, saad võimaluse kasvada.

 • Isiksus

  IT valdkonna peamiseks väljakutseks on kiired muutused ja vajadus end pidevalt kursis hoida, kuid see ongi eripära, mis muudab selle valdkonna nii põnevaks. Selleks, et töötajate isiklikule arengule kaasa aidata, on Uptime loonud palju võimalusi. Saad võimaluse õppida oma ala parimatelt tegijatelt, sooritada sertifitseerimiseksameid, käia töö kõrvalt ülikoolis ning palju muud.

 • Meeskonnaliige

  Meie eesmärgiks on arendada välja selgel ülesannete jaotusel ja läbimõeldud tööprotsessidel põhinev professionaalne meeskond. Saavutuste võtmena näeme töötaja oskuste ja huvide vahelist tasakaalu. Tööalane edu ei saa põhineda üksnes jäägitul pühendumisel ja isikliku elu puudumisel.

 • Osake ettevõttest

  Väärtustame töösuhete stabiilsust ja kestvust. Ühendades väljakutseid pakkuvad tööülesanded ja teadmiste paranemise, pakume Sulle piisavalt pinget ja tegutsemisvabadust.