Üldjuhtimine

Eero Tohver

Tegevjuht

Eero on Uptime´ga seotud alates aastast 1997 ja ettevõtet juhtinud alates 2000. aastast. Selle aja jooksul on mõne töötajaga alustanud firma kasvanud rahvusvaheliseks ning pakub täna tööd enam kui 160 spetsialistile. Eero on ka ettevõtte suurim osanik.
Eero vastutusaladeks on üldised müügi- ja turundusalased küsimused, partnerlussuhted ja grupi üldjuhtimine.

TARKVARAARENDUS JA SHAREPOINTI LAHENDUSED

Raimo Seero

Tehnoloogiajuht

Raimo alustas Uptimes aastal 2000, käies alguses kooli kõrvalt klientide juures arvuteid parandamas ja kõvakettaid vahetamas. Täna on ta ettevõtte tehnoloogiajuht ja osanik.
Raimo vastutusalaks on tehnoloogiate portfell, mida kasutame ning klientide konsulteerimine keerukate lahenduste puhul. Raimo tegeleb ka arendusteenuste, dokumendihalduse- ja grupitöö lahenduste müügiga.

EESTI KLIENDID

Rando Siimon

Äriarenduse juht

Rando liitus Uptime meeskonnaga sügisel 2016. Ta tegeleb Eestis uute ärivõimaluste leidmise ning kliendisuhete loomisega.

RAHVUSVAHELISED KLIENDID

Ole Rasmussen

Arendusjuht

Taanist pärit Ole on Eestiga seotud ning Skandinaavia ja Baltimaade vaheliste ärisidemete loomisega tegelenud aastast 1998.
Uptime rahvusvahelise müügi ja kliendisuhete eest hoolitseb ta alates aastast 2013.

Oslo kontor

Ole-Kristian Villabø

Tegevjuht, Uptime Comperio AS

Ole-Kristiani vastutusalaks on Norras asuva harufirma üldjuhtimine, müük ja kliendisuhted ning vahel ka projektide lõppfaasi haldamine.
Ole-Kristian alustas oma karjääri aastal 2002 süsteemiarendajana ning on sellest ajast alates töötanud erinevatel IT projektidega seotud positsioonidel.

Vejle kontor

Ronni Haastrup Madsen

Tegevjuht, Uptime Development A/S

Ronni juhib juulis 2018 Uptime´iga ühinenud Uptime Development A/S-i Taanis. Tal on pikaajaline kogemus tarkvaraarenduses, olles selles valdkonnas töötanud juba üle 15 aasta. Ronni on praeguseks osalenud rohkem kui pooles tuhandes IT projektis.

Šveitsi kontor

Ole Rasmussen

Arendusjuht

Taanist pärit Ole on Eestiga seotud ning Skandinaavia ja Baltimaade vaheliste ärisidemete loomisega tegelenud aastast 1998.
Uptime´i rahvusvahelise müügi ja kliendisuhete eest hoolitseb ta alates aastast 2013.

Poola kontor

Michał Jankowski

Tegevjuht, Uptime Poland

Michał vastutab Poola kontori haldamise eest. Ta on töötanud IT valdkonnas enam kui 15 aastat, olles kokku puutunud paljude erinevate tööstusharudega nagu autotööstus, rahandus, farmaatsia, energeetika, ja viinud ellu üle 100 IT-projekti.