Viis aastat või kauem töötanuid on Uptime´is juba veerandsada ehk 40%

Pole saladus, et IT valdkonnas on töötajate liikuvus suur ja häid arendajaid meelitatakse aina paremate tingimustega ühest kohast teise. Uptime aga on jäänud püsivaks töökohaks juba 25 inimesele, kes siin töötanud viis aastat või veelgi kauem. Igal kevadel on toredaks traditsiooniks võtta kokku “vanad olijad” ja koos midagi põnevat teha.

Nende kõige staažikamatega, kes moodustavad juba 40 protsenti Uptime Eesti tiimist, käisimegi seekord Rae X Golfi radadel golfi mängimas. Saadi tuttavaks golfi põhitõdedega, prooviti nii puttamist ehk lähedalt palli auku löömist kui ka avalööki. Õpetati õiget tehnikat ja mängureegleid ning siis toimus ka võistlus.
Kuid Uptime´i inimeste igapäevane elu on seotud tehnoloogiaga ning ei saanud ka golfiväljakul ilma selleta. Testiti uue telefoni kaamera võimeid ning võis juhtuda, et kohati jäigi golf tagaplaanile, nagu näha allolevatelt piltidelt ja videotelt.

Oleme rõõmsad, et juba nii suur seltskond kuulub 5+ klubisse, sest sellised pikaajalised kogemustega töötajad on väga väärtuslikud. Järgmisel aastal on 5+ klubi ilmselt juba veelgi suurem.

Liitu uudiskirjaga