Uptime’i tunnustati Riigikaitse Nurgakivi auhinnaga

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) tunnustas oma koostööpartnereid Riigikaitse Nurgakivi auhinnaga. Kolmandat korda jagatud preemiaga tõsteti esile riigikaitse edendamisse panustanud ettevõtteid Eestist ja välismaalt.

1. märtsil toimunud RKIK partnerite iga-aastasel tänuüritusel tunnustati meie panust. Oma kõnes ütles Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse peadirektor Magnus-Valdemar Saar „Tänan kõiki koostööpartnereid panuse eest, mis te andsite 2023. aastal kaitsematerjali tarnimisel, hoonete ehitamisel ja teenuste osutamisel – kokku enam kui 600 miljoni euro eest. See raha on teisenenud meie kaitsevõimeks ning tänu teile on Eesti täna kaitstum kui kunagi varem“.

Meie ettevõtte kulminatsiooniks oli aasta arenduspartneri tiitli väljakuulutamine sõnadega:
„Kaitseministeeriumi valitsemisalas kasutame sadu erinevaid infosüsteeme oma töö organiseerimiseks, automatiseerimiseks ja kiirendamiseks. Ja me ei ole sugugi kerge klient arendajatele. Meil on väga kõrged nõudmised andmeturbele ja andmete kaitsmisele ja see eeldab väga head koostööd tellija ja arendaja vahel. Hea arenduspartner pakub meile ekspertiisi ja kogemusi, mida meil endal on vajaka. Saab aru, mis on väärtus kliendile ja keskendub selle väärtuse loomisele. Selle aasta arenduspartneri auhind läheb meie pikaajalisele koostööpartnerile, kellega koostöös loodi Kaitseministeeriumi valitsemisalale uus dokumendihaldussüsteem. Aasta arenduspartner on Uptime OÜ!“

Omistatud tiitel on meie jaoks väga suure tähendusega. Soovime tänada meile antud võimaluse ja usalduse eest panustada riigikaitsesse.

Liitu uudiskirjaga