Uptime’i talvepäevade puhul avasid oma uksed linnalegendide väärilised hüljatud Tallinna hooned

Uptime pidas möödunud nädala lõpus oma traditsioonilisi talvepäevi, mille märksõnadeks olid sel korral uued tutvused, vana taasavastamine ning tõeline seiklus. Mõtlemapaneva seminari- ja alati meeleolukale peoosale lisas tänavu vürtsi võimalus avastada nii avalikkusele suletud Patarei vanglat kui ka Linnahalli. 

“Talvepäevad on iga-aastaga aina võimsamaks muutunud. Sel korral oli meil lisaks ammustele tuttavatele Opusest ning Uptime’i Eesti, Taani ja Poola kontoritest hea meel tervitada ka möödunud aasta lõpus meiega liitunud Krakowi meeskonda,” sõnas Uptime’i juht Eero Tohver. “Läbi arvutiekraani näeme kaugemaid kolleege küll tihti, kuid tiimitunde loomisel ei asenda miski näost-näkku kohtumist.” 

Kui suvepäevadele annavad tooni vabaõhutegevused ja aktiivsem meelelahutus, siis talvepäevade traditsiooniks on harivad seminarid, põnevad ekskursioonid ning alati oodatud meelelahutuslik osa. Eelmisel aastal sai talvepäevade raames tutvuda Tartu tänavakunsti ning Plasku keskuse tipust avanevate vaadetega, sel aastal avasid Uptime’i jaoks oma uksed aga muidu suletud hooned. 

Patarei vangla ruumides said huvilised tutvuda seal kunagi valitsenud tingimustega ning pika ja värvika ajalooga hoone ajalooga, samas kui Linnahallis avanes huvilistel võimalus avastada ruume, kuhu isegi kaamerasilm tihti ei satu. “Paljude kohalike jaoks oli Linnahalli külastamise näol tegu vana tuttava taasavastamisega, samas kui väliskontorite töötajate jaoks oli see midagi senikogematut. Saab olema huvitav näha, kuidas korraldusmeeskond järgmisel aastal end taas ületab. Pole aga kahtlust, et seda nad teha suudavad,” lisas Eero. 

Õhtu võttis kokku meelelahutuslik osa Proto avastustehases, kus lisaks heale söögile, joogile ja muusikale sai kogeda kõike seda interaktiivset, mille poolest keskus tuntud on.  

Uued näod ja vanad tuttavad 

Uptime’is on traditsiooniks, et kõikide riikide töötajad saavad vähemalt kaks korda aastas põnevate ürituste raames kokku. Koroona-aastatel oli küll ühte kohta kogunemine keeruline, kuid juba tänavused suvepäevad juhtisid asjad taas õigele kursile. Eero märkis, et tänavustel talvepäevadel ei saanud osaleda küll Norra kontor, kuid see-eest sai Uptime’i Krakowi meeskond võimaluse kõikide uute kolleegidega lähemalt tutvust teha. 

“Meie tööpere on viimaste aastate jooksul kiirelt kasvanud ning sel korral tuli meid kokku juba ligi 140. Võib eeldada, et traditsiooniliselt augustis toimuvatel suvapäevadel lisandub uusi nägusid veelgi. Oleme oma meeskondasid aktiivselt laiendamas ning on põhjust olla ootusärevil!” lisas ta. 

Liitu uudiskirjaga