Uptime’i suvepäevad 2022: kõik Uptime’i kontorid ühe katuse all! 

Kuigi Uptime’i iga-aastased suvepäevad on meeleolukad alati, siis möödunud nädalal Pärnumaal aset leidnud üritus tõstis lati veelgi kõrgemale – esimest korda tulid kõik koos kokku nii siinne Uptime’i ja Opuse tiim kui ka Uptime’i Poola, Taani ja Norra meeskonnad, et pärast tegusat suve üheskoos lõõgastuda ning teineteisega lähemalt tuttavaks saada. 

“Suvepäevad on alati erilised, kuid sel korral olid need tavapärasest veel veidi väljapaistvamad. Eelmistel aastatel seadis koroona omad piirangud ning kõik väliskontorid Eestisse tulla ei saanud, kuid see-eest saime tänavu kõik tasa teha ning omavahel said lähemalt tuttavaks ka kõik need, kes veel üksteist näinud polnud,” ütles Uptime’i tegevjuht Eero Tohver. “Ürituse järelkaja ja kohapeal nähtut hinnates võib öelda, et pole vahet, kas keegi on pärit Eestist või Taanist, ühtemoodi hästi klapitakse omavahel ikka!” 

Eero lisas, et viimaste aastate jooksul on Uptime’i pere hoogsalt kasvanud – 2020. aastal liitusid Uptime’i grupiga Opus ning Poolas tegutsev Uptime Development – mis tähendab, et tänavused suvepäevad olid suuremad kui kunagi varem. “Kõik kontorid olid esindatud suure koosseisuga, mis tähendab, et üheskoos sai koos aega veeta rohkem inimesi kui kunagi varem. Kui möödunud aastal liitusid suvepäevadega vaid Uptime Eesti ja Poola tiimid ning Opuse meeskond, siis tänavu olid kohal kõik,” sõnas ta. 

Poola turul tegutseva Uptime Developmenti juht Michal Jankowski märkis, et võimalus nii suure grupina kokku tulla on iga tiimiliikme jaoks suureks boonuseks. “Läbi arvutiekraani näeme teineteist igapäevaselt, kuid see ei asenda näost-näkku kohtumist. Kui Uptime’i Eesti ja Opuse tiimidega olime juba kohtunud, siis taanlaseid ja norrakaid nägime täies koosseisus esimest korda,” lausus ta. “Mõistagi on võimalus suvepäevi tavapärasest keskkonnast eemal veeta ka iga tiimiliikme jaoks toredaks vahelduseks.” 

Opuse juht Margus Eha lisas, et iga aastaga järjest suuremaks ja ägedamaks muutuvad suvepäevad aitavad kõikidel tiimiliikmetel motivatsiooni ja õige tiimitunde üleval hoida. “Kuigi töötame üheskoos pidevalt, siis on paratamatu, et igapäevtöös puutume kokku vaid väikese osa kolleegidega. Suvepäevad on seetõttu ideaalne koht, kus oma tutvusringkonda laiendada ning näha, et samade eesmärkide nimel tegutseb sinu kõrval sadu inimesi,” ütles ta. 

Uptime’i suvepäevad 2022: vehklemisest inimsuuruses lauajalgpallini 

Uptime’i suvepäevad algasid traditsioonilise lipuheiskamise ja avasõnadega, millele järgnesid mitmed erinäolised tiimimängud. Meeskonnad pidid üheskoos alistama suured ja keerulised 3D-kuubikud, pistma rinda täissuuruses beer-pong mänguga ning suutma sportlikust õhustikus lahendama hiigelsuure memoriini mängu.  

Tiimimängude kõrval kujunes aga ürituse tipuks vehklemisturniir, mis leidis aset vehklemisklubi Tallinna Mõõk juhendamisel. Pärast kiiret reeglite tutvustamist ja ohutuspõhimõtete ülekordamist said kõik huvilised selga tõmmata valge kostüümi, panna pähe kiivri ning haarata mõõga, et turniiri võit endaga koju kaasa võtta. 

Õhtu lõpetas meeleolukas basseinipidu, mis pakkus võimaluse heade söökide-jookide seltsis lõõgastuda, nautida sauna ning kõikide kolleegidega vabamas atmosfääris juttu puhuda. 

“Uptime’i suvepäevad on iga aastaga järjest ägedamaks muutunud ning ootan juba huviga, mis meid järgmisel aastal ees ootamas on,” ütles Eero Tohver. “Kindlasti saab meid olema rohkem, kuid peale selle on kõik veel üllatus.” 

Liitu uudiskirjaga