Uptime’i suvepäevad 2021: meeleolukast parverallist tuleskulptuurideni

Uptime’i traditsioonilised suvepäevad tõid sel korral kõik soovijad ning nende pered kokku Viljandimaale, Kopra tallu, pakkudes võimalust pärast töist suve veidi lõõgastuda ning kohtuda vabamas õhkkonnas ka teistes kontoritest töötavate kolleegidega.

“Suvepäevad on alati erilised, kuid sel korral varasemast veidi veelgi enam: see oli esimene kord, kui suvepäevadel osalesid ka möödunud aastal Uptime’i perega liitunud Poola tiim ning Opuse ja Upitechi meeskonnad,” lausus Uptime’i tegevjuht Eero Tohver. “Suvepäevad on ideaalne võimalus saada lähemalt tuttavaks ka kõigi nende kolleegidega, kellega igapäevaselt kokku puutuda ei pruugigi.”

Opuse ja Upitechi juht Margus Eha märkis, et hiljuti liitunud tiimi osalemine suvapäevadel oli heaks võimaluseks paljudel inimestel üksteist ka esimest korda näost-näkku näha. “Mitmed meist on juba koos erinevate projektide kallal töötanud, kuid olukord tingib endiselt seda, et paljud valivad igapäevaseks töökohaks kodukontori. Suvepäevadel kokku tulemine aitab Teamsi-kõnedest kostuva hääle juurde ka päris näo panna,” lausus ta.

Lisaks iga-aastastele suvepäevadele korraldab Uptime oma töötajatele ka meeleolukaid talvepäevi, et pakkuda igapäevasele tööle veelgi rohkem vaheldust ning anda kõikidele huvilistele võimalus seltsida ka nende kolleegidega, kellega see igapäevaülesandeid täites võimalik pole.

Suvepäevad 2021: lipu heiskamisest meeleoluka õhtuni

Uptime’i suvepäevad algasid traditsioonilise lipu heiskamisega, mille eest kandsid sel korral hoolt Opuse juht Margus ning Uptime’i Poola kontori juht Michal. Lipu heiskamisele ning avasõnadele järgnes väljakutseid pakkuv tiimiharjutus, kus piiratud vahenditega tuli ehitada parv, mis suudaks kahte tiimiliiget ka edukalt vee peal hoida. Järgnenud aeruralli käigus sai enda ehitatud parved proovile panna, kusjuures võistluse käigus jõudsid kõik parved edukalt kodusadamasse tagasi.

Parve ehitamisele järgnesid veelgi vabas õhkkonnas tegevused, kus kõik huvilised said proovida kiikingut, ekstreemkunsti loomist, mägironimist, võrkpalli või ujumist.

Veel enne hämaruse saabumist suunduti ehitama tuleskulptuure, mis pimeduse saabumisel ka efektselt süüdati.

Meeleolukat õhtut jäi lõpetama vabamas vormis istumine kosutavate söökide ja jookide ning lõbusa seltskonna saatel.

“Tagasisidest on näha, et suvepäevad meeldivad inimestele väga ning seda on lihtsalt lust kuulda,” märkis Eero.

Liitu uudiskirjaga