Uptime´i soovitaks oma äripartneritele 98% klientidest

Nagu igal suvel, võtsime me enne suurt suvepuhkuste hooaega seegi kord kokku möödunud tööaasta tulemused ja uurisime klientidelt, kuidas nad Uptime´i teenustega rahul on olnud.

Tulemused olid eelmise küsitluse järgi head ja kliendid suures osas meie tööga rahul, aga see ei tähenda, et me vahepeal ei otsiks võimalusi, milles ennast saaks veel parandada.

Selleaastased tulemused olid samuti head ja suures osas ka võrreldavad eelmise aastaga.

Eesti klientidest soovitaks küsitluse järgi meie teenuseid äripartnerile Eestis 98% vastanutest (eelmine aasta 95%). Uptime on ületanud ootusi 48,14% arvates (eelmine aasta 21,4%) – oluline tõus.

Uptime´i kui koostööpartneri juures hinnati kõige enam kompetentsust ja professionaalsust, sellega võrreldes pisut vähem sai punkte küsimuste ja probleemidega tegelemise põhjalikkus, milles lubame end kindlasti tulevikus parandada.

Klientide kommentaaridest selgus, et peame lähemal ajal inimesi rohkem juurde palkama – seda soovitasid mitmed kliendid ja see on meil ka plaanis.

Üks pikaajaline klient arvas niimoodi: „On olnud häid aegu ja mitte nii häid aegu, juhtub ka paremates koostoimivates kooslustes. Kuid me oleme kõigest auga välja tulnud. Aitäh! Nii hoida!“

Täname kõiki vastanuid!

Liitu uudiskirjaga