Uptime´i rahvusvahelistel suvepäevadel Valkla rannas ehitati roboteid ja mängiti mõttemänge

Uptime pidas augusti eelviimasel nädalavahetusel Valkla rannas oma rahvusvahelise tiimiga ühiseid suvepäevi, kus töötajad Tallinna, Tartu ja Oslo kontoritest said kokku, mängisid tiimimänge ning võistlesid muuhulgas ka robotiehituses.

Reedel avas Eero Tohver suvepäevad lipuheiskamisega:

Järgnes insenerimõtlemist nõudev esimene tiimiülesanne: maksimaalselt kõrge spagettidest torni ehitamine, mis pidi kandma klaasitäie vee raskust:

Järgminegi ülesanne nõudis lisaks toorele jõule kainet mõtlemist: valmis tuli teha parv, millega pärast kaheliikmeline seltskond pidi läbima teekonna merel:

Rakett69 stiilis mõttemängud jätkusid ka õhtul, kui finaalis kohtusid kolm kõige paremat tiimi. Isetehtud harjarobotiga tuli jõuda kõige kiiremini finišisse:

Uptime´i suvepäevadel said kokku inimesed Tallinna, Tartu ja Oslo kontoritest, kellega muul ajal silmast silma väga tihti ei kohtutagi, kuna suhtlus käib tavaliselt üle neti.

Valkla rannas võis kaks päeva puhata seekord ilma tormi ja äikeseta, proovida kiikingut, lasta taeva poole veepudeli-rakette ning muidugi käia saunas ja ujuda soojas meres.

Liitu uudiskirjaga