Uptime´i arendajate talvepäevad: agiilsus selgeks ja lahingusse

Kui eelmistel Uptime´i talvepäevadel võis peale seminari kohe väga lumisesse metsa orienteeruma sukelduda, siis sel aastal toimus Agile Development´i teemaline seminar päikesepaistelises peaaegu roheluses Oxforelli puhkekeskuses Pirita jõe ääres.

Seekord oli talvepäevadel ka päris palju uut rahvast – esimest korda kõik need arendajad, kes liitusid Uptime´iga pärast Brightsparki tarkvaraarendusüksuse ühinemist ning muidugi olid kohal tuttavad eelmistest suve- ja talvepäevadest – kolleegid meie Norra ja Taani kontoritest.

Agile Development´i teemaline hommik võeti kokku meeldetuletamisega, millised uued teadmised seminarist külge jäid ning edasi jätkus tegevus nii vabas õhus kui virtuaalmaailmas. ATV-dega käidi metsatiirul, paintballilahinguid peeti kuni pimedani üle jõe puude vahel ning kui õues tundus juba liiga jahe, võis soojas toas osaleda nii maalimiskursusel, laua- kui VR-mängudel.

Uptime´i arendajate tiim kasvab pidevalt. Kuidas meie seltskonnaga liituda, vaata lähemalt siit või kirjuta career@uptime.ee.

Liitu uudiskirjaga