Uptime’i aasta kokkuvõte: 5 kõige olulisemat teemat, millega 2022. aastat meenutama jääme

Mööduv aasta oli Uptime’i ajaloos üks põnevamaid ning sündmusterohkemaid. Lisaks olulisele juubelile ning mitmetele põnevatele projektidele jääb 2022. aastat tähistama laienemine Poolas ning palju-palju muud. Uptime’i tegevjuht Eero Tohver meenutab möödunud aasta kõige olulisemaid sündmuseid ning jagab oma ennustusi tulevaseks aastaks. 

30. juubel 

Tänavu tähistab Uptime oma 30. juubelit – 1992. aastal ülikoolisõprade poolt asutatud ettevõte on tänaseks kasvanud Eesti ja lähipiirkonna üheks suuremaks arendusfirmaks, kelle klientide hulka kuuluvad kümned ja kümned mainekad ja tuntud ettevõtted. 30 aasta jooksul oleme lisaks Eestile oma tegevust laiendanud ka Norra, Taani, Poola ja Šveitsi. 

Loe Uptime’i saamisloo ja 30 aasta jooksul õpitu kohta lähemalt siit. 

Laienemine Poolas 

Aasta lõpusirgel laiendasime oma tegevust Poolas, omandades enamusosaluse Krakowis tegutsevas arendusettevõttes. Sammu tulemusel kasvas meie sealne töötajaskond poole võrra ning see tekitab uusi võimalusi praegustele ja tulevastele klientidele veelgi mitmekesisemaid teenuseid pakkuda. Laienemise tulemusel ületas Uptime’i töötajaskond tervikuna esimest korda ka 200 inimese piiri. 

Loe Poolas laienemise kohta täpsemalt siit. 

Kontor on nüüd veelgi suurem ja uhkem 

2020. aasta lõpusirgel liitus Uptime’iga arendusettevõte Opus ning sel aastal saime lõpuks nendega ühe katuse alla kolida. Seetõttu võtsime ette ka märkimisväärse kontori laiendamise ning uuendamise, et kõik uued kolleegid end mugavalt sisse saaks seada. Uus kontoripool on tänaseks väga hästi vastu võetud, tiimiliikmetel on omavahel lihtsam läbi käia ning senisest edust innustatuna võib tuleval aastal suuremat värskenduskuuri oodata ka senistes ruumides. 

Rekordilised majandustulemused 

Sel aastal saime välja hõigata ka möödunud majandusaasta tulemused, mis olid paremad kui kunagi varem – müügitulu kasvas eelneva aastaga võrreldes enam kui 20%, ületades sellega esmakordselt 13 miljoni euro piiri, ning samaväärset kasvu näitas ka kasum. Tugeva kasvu taga on järjest tõusvad ärimahud nii Eestis kui välisturgudel, mis moodustasid möödunud aasta käibest enam kui poole. Uptime’i ärikasum kasvas 2020. aastaga võrreldes enam kui 20% ehk ligi 2,5 miljoni euroni.

Loe majandustulemuste kohta pikemalt siit! 

Mitmed edukad projektid 

Nii nagu igal aastal, saime ka tänavu klientidele üle anda suure hulga väiksemaid ja suuremaid projekte, mis aitavad nende äri efektiivsemaks, tulusamaks ja paremini hallatavaks muuta. Kuigi erinevaid edukaid projekte oli rohkem kui jõuaks siin iial üles lugeda, siis lähemalt võiksid tutvuda näiteks Ragn-Sellsi uue äpiga, Alexela ärikliendi iseteeninduskeskkonnaga või Magnetic MRO uue siseveebiga. 

Uuel aastal samas vaimus edasi 

Tulev aasta tõotab tulla sama põnev kui praegune. Kuigi majandusolukord on veidi ebakindlam kui varem, siis oleme Uptime’i ehitanud kindlale vundamendile ja pole mingit hirmu, et peaksime oma tegevuses midagi kardinaalselt muutma. Jätkame aktiivselt värbamisega ning uute ja olemasolevate klientide teenindamisega. Keerulisemad ajad on tihti innovatsiooni veduriks ning teame, et saame oma partneritele eriilmeliste väljakutsete lahendamisel toeks olla. 

Liitu uudiskirjaga