Uptimega liitus Brightsparki tarkvaraarendusüksus

Eesti tarkvaraarendus Uptime ja Brightspark sõlmisid tehingu, mille tulemusena omandab Uptime Brightsparki tarkvaraarenduse üksuse. Arendustiim liitub Uptime´i meeskonnaga ja hakkab tegutsema Uptime´i Tallinna kontoris Pärnu maanteel.

Liitunud meeskonna põhiliseks arendusplatvormiks on Microsofti .NET ning sellega saab Uptime´ist üks Eesti suurimaid .NET arendajaid. Lisaks Microsoftile pakub Uptime arendusteenuseid ka Java, Oracle, PHP, React.js jt platvormidel.

“Oleme viimasel ajal edukalt kasvatanud oma mahte nii Eestis kui ka välismaal, seega oli meie jaoks  väga oluline oma meeskonda suurendada,” rõhutas Uptime´i tegevjuht Eero Tohver tehingu olulisust firma jaoks, “Plaanime aktiivselt kasvada ka tulevikus, seetõttu hoiame silmad lahti nii Eestis kui välismaal võimalike partnerite kaasamiseks.”

„Brightspark ja Uptime on tarkvaraarendusteenuste valdkonnas koostööd teinud juba aastaid, mistõttu käesoleva lepingu sõlmimine oli loomulik vahesamm Brightspark’i tootearenduse äristrateegia elluviimisel. Meil on hea meel, et meie tubli arendusmeeskond saab võimaluse oma karjääri jätkata Microsofti tehnoloogiatele keskendunud professionaalses tarkvaraettevõttes,“ lisas Brightspark´i tegevjuht Kari Maripuu.

2011. aastal asutatud Brightsparki omanikud on otsustanud keskenduda edaspidi ettevõtte oma toodete arendamisele ja tooteärile. Firma jätkab 10-liikmelise meeskonnana tegutsemist senise nime ja kaubamärgi all.

Liitu uudiskirjaga