Uptime tutvustas Taani digitaliseerimismessil kohalikele omavalitsustele sõidujagamise äppi

Kui tahad võita Taani kohalike omavalitsuste tähelepanu, siis tuleb minna Digitaliseerimismessile Odenses. Sellele järeldusele jõudsid neli Uptime´i Taani töötajat, kes ürituse avaliku sektori päeval 3. oktoobril olid esimest korda kohal oma messiboksiga.

Tänu hiljuti valmis saanud sõidujagamise äpile, mille Uptime Development A/S oli valmis teinud koostöös Nabogoga, oli tähelepanu võitmine messil üsna lihtne. Külastajad tundsid lahenduse vastu suurt huvi, sest väga paljudes maapiirkondades on ühistranspordi teenus hõredavõitu ja sõidujagamine aitab pakkuda alternatiivseid liikumisvõimalusi vajalikku sihtkohta.

Mobiiliäppi tutvustades sai ühtlasi luua sidemeid ja tutvustada Uptime Development A/S-i kohalike omavalitsuste juhtidele ja ametnikele kui võimalikku uut koostööpartnerit avalike teenuste digitaliseerimisel ning kodanikele pakutavate ametnikega suhtlemise teenuste arendamisel.

Digitaliseerimismess on mõeldud avalike teenuste juhtidele ja töötajatele, aga ka poliitikutele, kes tegelevad digilahenduste ning IT-ga. Messi põhifookuseks on kohalike omavalitsuste digivõimalused ja nende arendamine. Eesmärgiks on luua kontakte kohalike omavalitsuste, arendajate, teenusepakkujate ning partnerite vahel.

Digitaliseerimismessi korraldab KL (Taani kohalike omavalitsuste assotsiatsioon) koostööd Borgerservice Danmark´iga (lifeindenmark.dk) ja KIT@´ga (kohalike omavalitsuste IT juhtide organisatsioon).

Liitu uudiskirjaga