Uptime toetab Low-code ja RAD tehnoloogiate programmi

Tehnoloogia areng on kaasa toonud pideva vajaduse uuenduslike lahenduste järele, mis muudavad meie elu lihtsamaks ja tõhusamaks. Üks oluline valdkond selles teekonnas on veebirakenduste arendus, mis on muutunud üha olulisemaks osaks nii ärimaailmas kui ka hariduses. TalTech, koostöös Oracle Academy’ga on eestvedajaks selles valdkonnas, arendades veebirakenduste loomise oskusi. Uptime on selles ettevõtmises oluline partner, pakkudes tuge ja ressursse programmi läbiviimiseks.

Viimase aja üks silmapaistvamaid algatusi on veebirakenduste arendamise koolitamine, mis on käivitunud Vilniuse Gediminase Tehnikaülikoolis (VILNIUS TECH) koostöös Oracle’i ja nelja Euroopa ülikooliga: Dublini Tehnikaülikool (TU Dublin, Iirimaa), Tallinna Tehnikaülikool (TalTech, Eesti), Riia Tehnikaülikool (RTU, Läti) ja Rijeka Ülikool (UNIRI/EFRI, Horvaatia).

Oracle Academy programm keskendub veebirakenduste arendamisele, pakkudes üliõpilastele võimalust omandada praktilisi oskusi ja teadmisi selle dünaamilise valdkonna kohta. Selle eesmärk on valmistada ette tulevasi IT-spetsialiste, kellel on vajalikud teadmised ja kogemused, et luua innovaatilisi veebirakendusi, mis vastavad tööstuse nõudmistele.

TalTech on võtnud endale kohustuse viia see programm ellu, pakkudes oma üliõpilastele ja õppejõududele võimalust saada praktilist kogemust ja arendada oma oskusi veebirakenduste valdkonnas. Uptime on partner, kes toetab TalTechi selles ettevõtmises, pakkudes tehnilist tuge, ressursse ja ekspertiisi.

Uptime on spetsialiseerunud IT-lahenduste pakkumisele ettevõtetele ja haridusasutustele. Nende ekspertiis ja kogemused on oluliseks abiks TalTechi õppejõududele ja üliõpilastele, aidates neil mõista ja rakendada veebirakenduste arendamise põhimõtteid ning lahendada praktilisi väljakutseid.

TalTechi ja Oracle Academy koostöö Uptime’i toel on oluline samm edasi veebirakenduste arendusoskuste edendamisel Balti regioonis ja kogu Euroopas. See annab üliõpilastele võimaluse omandada vajalikud teadmised ja kogemused ning valmistab neid ette tuleviku väljakutseteks IT-valdkonnas.

Üheskoos saavad TalTech, Oracle Academy ja Uptime luua dünaamilise keskkonna, kus õpilased saavad arendada oma oskusi ja kujundada tulevikku, kus veebirakendused mängivad üha olulisemat rolli meie igapäevaelus.

Liitu uudiskirjaga