Šveitsis alustas tööd Uptime Systems GmbH

Uptime´il on hea meel tutvustada oma tarkvara arendusteenuseid pakkuvat Šveitsi haru Uptime Systems GmbH. Tegemist on ühisettevõttega, mille moodustasime koos kohaliku IT firmaga educo. Winterthur´is asuva peakontoriga ettevõte asutati veebruari lõpus, hetkel töötab kohapeal 15 spetsialisti.

Uptime grupi tegevjuht Eero Tohver selgitab: “Uptime on Šveitsi turul tegutsetud aastate jooksul suutnud üles ehitada tiheda ärisuhete võrgustiku, ühisettevõtte loomine oli meie jaoks sobiv võimalus kohalikku esindatust veelgi suurendada. Saame nüüd oma praegustele ja tulevastele klientidele pakkuda laiema oskusteskaalaga suuremat arendusmeeskonda ning lõppkokkuvõttes paremat teenust. educot usaldatakse nende kogemuste tõttu arendada tarkvara erilahendusi, mis põhinevad Microsoft´i tehnoloogiatel nagu .NET, SharePoint, CRM ja samuti TYPO3, klientidele nagu Caritas, Sigvaris, Lucerne ülikool, GateGroup jpt, nii et mul pole kahtlust, et suudame koos teha suuri asju.”

Uptime Systems GmbH tegevjuht Marco Lendi jagab ühisettevõtte nägemust: “Kliendi äriedu on meie isiklik huvi. Pakume oma kliendile selget konkurentsieelist läbi IT süsteemide optimeerimise ja digitaliseerimise – mitte pelgalt tehnoloogia väljatöötamist, vaid lahendusele orienteeritud teenust ning meie eesmärgiks on luua pikaajaline usaldusväärne partnerlussuhe kõigi oma klientidega. Uptime Systems´i teenuste hulka kuulub analüüs, nõustamine, tarkvara arendamine ja rakendamine, koolitus ja kasutajatugi, samuti olemasoleva ärikriitilise tarkvara elutsükli toetamine nagu süsteemide haldus, hooldamine ja edasiarendused. Toetame kliendi üleminekut majasisestelt rakendustelt pilvepõhiseks ja kogu digitaliseerimise strateegiat.”

educo GmbH on tarkvaraarendusele pühendunud alates aastast 2005. Microsoft´i kuldpartnerlus rakenduste arendamise valdkonnas tagab kõrge tehnoloogilise kompetentsi ning kogemused pakkuda täisteenust alates konsultatsioonist kuni keerukate SharePoint ja .NET lahenduste realiseerimise ja tugiteenusteni.

Uptime grupi eesmärgiks on olla strateegiliseks partneriks, pakkudes ärivajadustest lähtuvaid IT teenuseid nagu tarkvaraarendus, SharePoint´i lahendused, mobiili- ja pilverakendused, teabeotsingu ja ärianalüütika lahendused ning IT haldus- ja hooldusteenused. Uptime OÜ on kauaaegne Microsoft´i kuldpartner ja Aasta Partner Eestis 2013, Oracle hõbepartner ning Gasellettevõte 2015 ja 2016.

Liitu uudiskirjaga