Uptime sai kaheteistkümnendat aastat järjest Microsofti kuldpartneri staatuse

Uptime sai Microsofti kuldpartneri staatuse sel aastal juba kaheteistkümnendat korda järjest ning on Eestis ainus, kes nii pikalt selle tunnustuse igal aastal suutnud välja teenida.

Seekord omistati Uptime´ile kuldpartneri staatus neljas valdkonnas: Application Development (rakenduste arendamine), Collaboration and Content (koostöö- ja sisulahendused), Messaging (sõnumilahendused) ja Datacenter (andmekeskused).

Uptime on Microsofti kuldpartnerina pakkunud arendusteenust mitmetele tuntud ja nõudlikele klientidele nagu Äripäev, Alexela, G4S, ABB, EAS, Coop jpt.

Microsofti võimekas arendusplatvorm on aidanud Uptime´il luua suuri tarkvaralahendusi, mis omakorda aitavad erinevates valdkondades tuntud kodumaistel ja rahvusvahelistel ettevõtetel oma äri kasvatada.

Kuldpartneri sertifikaat antakse Microsofti poolt välja neile, kes vastavad kõrgetele kvaliteedinõuetele, mille kontrollimiseks Microsoft korraldab igal aastal sertifitseerimise. Selle käigus antud kuldpartneri staatus kinnitab, et Uptime oskab ja on võimeline arendama oma kliendi jaoks ärikriitilist tarkvara ning tagab sellele täieliku toe kogu tarkvara elutsükli vältel. Uptime võtab enda kanda kogu vastutuse tarkvara arendamise, hoolduse ja kasutajatoe eest, lastes klientidel keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele ja usaldada tehnilised probleemid arenduspartneri hoolde.

Microsofti partnerprogrammil on kokku neli taset: partnervõrgu liige, Action Pack, Silver ja Gold. Kõrgeim tase on kuldpartneri (Gold) staatus.

„Kuldpartner peab igal aastal end uuesti tõestama, vastates Microsofti poolt seatud kriteeriumitele. Näiteks tuleb läbi viia nõutud määral arendus- ja integratsiooniprojekte ning töötajate hulgas peab olema vajalik arv sertifitseeritud spetsialiste,” selgitas Uptime´i tehnoloogiajuht Raimo Seero.

Uptime keskendub põhiliselt MS SharePoint Server ja Office 365 platvormidel põhineva tarkvara arendamisele, hooldusele ja nõustamisele.

Liitu uudiskirjaga