Uptime Pardirallil – meie Suurpart stardib juba sel laupäeval!

Laupäeval kell 12 lastakse Kadrioru pargis vette ligi 15 000 parti – see on kõigi aegade Pardiralli rekord. Teiste hulgas ujub finiši poole ka Uptime´i logoga Suurpart, et toetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Uptime osaleb Pardirallil juba teist aastat.

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt korraldatav iga-aastane heategevuslik kampaania organisatsiooni eesmärkide elluviimiseks, vähihaigete laste ja nende perede olukorra teadvustamiseks avalikkusele ning ettevõtete ja eraisikute üleskutsumiseks panustama nende heategevuslikku abistamisse.

Pardiralli perepäeval lastakse Kadrioru pargi kanalisse 15 000 vanniparti, mis on nummerdatud ja kõige esimesena finišisse jõudnud pardi omanik saab peaauhinna. Kõigi teiste osalejate vahel loositakse välja veel palju toredaid üllatusauhindu.

Praegu saab viimast nädalat kuni laupäevani oma pardile annetus teha ning laupäeval ise vaatama tulla, kuidas tal rallil läheb. Reede lõunaks oli 10 000 sponsoriga pardi piir juba ületatud. Enne võistlust saab iga annetaja hakata endale sobiva annetuse eest kasvõi mitme nummerdatud vannipardi sponsoriks.

Pardiralli korraldatakse koostöös Vähiravifondiga Kingitud elu ja SA-ga Minu Unistuste Päev.

Liitu uudiskirjaga