Uptime pälvis 16. aastat järjest Microsofti Kuldpartneri staatuse

Eesti IT-firma Uptime pälvis 16. aastat järjest rakenduste arendamise vallas Microsofti Kuldpartneri staatuse. Lisaks sellele omistas Microsoft Uptime’ile Hõbepartneri staatuse sõnumilahenduste ning koostöö ja loomingu kategooriates. Tänavuse partnertiitliga on Uptime ainus Eesti ettevõte, kes on suutnud 16 järjestikuse aasta jooksul Kuldpartneri tingimustele vastata. 

“Kuldpartneri staatus on hinnang meie meeskonna võimetele, aasta jooksul ellu viidud projektidele ja pikaaegsele pühendumusele ja pädevusele Microsofti toodete kasutamisel. Taaskord Kuldpartneriks saamine väljendab selgelt Microsofti usku meisse kui partnerisse ning kinnitab meie klientidele veelgi selgemalt, et suudame pakkuda tipptasemel arendusteenust, lubades neil keskenduda oma äri teistele aspektidele,” sõnas Uptime’i tehnoloogiajuht Raimo Seero.

Seero selgitas, et Microsofti tooteportfell koos Azure’iga pakub ärikriitiliste rakenduste arendamiseks tugevat platvormi, mis aitab ettevõtete igapäevase töö muuta efektiivsemaks, turvalisemaks ja kasumlikumaks. “Meie loodud tarkvaralahendusi kasutavad teiste seas ka näiteks Alexela, Ragn-Sells, Coop, Äripäev, G4S, ABB, EAS ning mitmed teised tuntud ettevõtted,” lausus ta.

Microsofti platvormi puhul tõi Seero ühe suurima trumbina esile selle pikaajalisuse ning laiad kasutusvõimalused. Niisamuti märkis ta ära SharePointi ning Microsoft 365 tooted, mis võimaldavad luua dokumendihaldussüsteeme, siseveebe, süsteeme rutiinsete tegevuste automatiseerimiseks, koostöölahendusi, ärianalüütikatööriistu ning paljut muud.

“Uptime’i ridades tegutsevad Eesti ja lähiregiooni juhtivad SharePointi arendajad, kellest mitmed on platvormiga töötanud juba selle loomise hetkest alates. Pikaaegne kogemus, pidev praktika ja uute lahenduste välja töötamine lubab meie SharePointi arendustiimil luua lahendusi, millesarnaseid on mujalt raske leida,” sõnas Seero. “Klientide heakskiit on olnud selge ja ühehäälne ning enamikele oma SharePointi teenuste klientidest oleme pikaajaliseks partneriks mitmete aastate jooksul.”

Lisaks Eesti kontorile loovad SharePointi ärilahendusi ka Uptime’i Taani, Norra, Poola ja Šveitsi kontorid. Eesti kontor on lisaks Kuldpartneri staatusele tunnustatud ka ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaadiga.

Microsofti Kuldpartnerlus tõestab kvaliteeti

Microsofti Kuld- ja Hõbepartneri staatuse näol on tegu kvaliteedigarantiiga, mis kinnitab, et ettevõttel on olemas vajalik kompetents ja võimekus luua ärikriitilist tarkvara ning pakkuda loodule tuge kogu tarkvara elutsükli jooksul. Kuldpartneri staatuse saamiseks peavad ettevõtted igal hindamisperioodil vastama karmidele kriteeriumitele, mis hõlmavad kindla arvu sertifitseeritud spetsialistide olemasolu, kindla arvu edukate projektide läbiviimist, selgetele kvaliteedireeglitele vastamist ning veel paljut muud. 

“Erinevalt paljudest teistest tunnustustest ei piisa Microsofti puhul staatuse saavutamiseks vaid õigete sõnade ütlemisest. Igal aastal tuleb näidata selgeid tulemusi ning Microsoftile tõestada, et ettevõte suudab tõepoolest nende loodud lahendusi maksimaalsel tasemel ära kasutada,“ lausus Seero. “16 aastat järjest oleme suutnud seda teha.”

Liitu uudiskirjaga