Uptime´i Microsofti kuldpartnerlus jätkub

Kuldpartneri sertifikaadi pikendamisega hindab Microsoft kõrgeks Uptime oskusi ja võimekust arendada oma klientide jaoks tarkvara, mis teeb lihtsamaks mahukate infosüsteemide haldamise ja pakub grupi- või kaugtöö võimalusi.

Uptime oli esimene IT ettevõte Eestis, kes jõudis Microsoft kuldpartneri tasemeni SharePoint platvormil arendatud portaalide ja koostöölahenduste (Collaboration and Content) valdkonnas ning staatust alates 2006. aastast säilitada on suutnud. Aastal 2013 võitsime lisaks tiitli Microsoft Aasta Partner Eestis. Auhinnaga tunnustatakse aasta parimat IT-ettevõtet, kes on MS platvormi arendustega tõelist tipptaset näidanud. Hetkel töötab Uptime´s Eesti suurim MS SharePoint arendusmeeskond – eraldi äriüksus, kes on täielikult keskendunud platvormil loodud arendustele ja süsteemiintegratsioonile (MS CRM, MS Dynamics jne).

“Kuldpartneri sertifikaadi pikendamine väärtustab meie kogemusi ja järjepidevat tööd Microsoft SharePoint platvormil loodud tarkvara arendamisel ja juurutamisel,“ ütles Uptime tehnoloogiajuht Raimo Seero. „Sertifikaati ei anta lihtsalt niisama- kuldpartner peab igal aastal uuesti oma vastavust tõestama, ette tuleb näidata nõutud määral viimase aasta jooksul läbiviidud projekte, palgal peab olema vajalik arv sertifitseeritud arendajaid – vastata tuleb konkreetsetele Microsofti poolt seatud kriteeriumitele.”

Et oma oskusi ja teadmisi veelgi parandada, suhtleme tihti Microsofti kontoriga, koolitame oma töötajaid ning omandame sertifikaate. Samuti on üheskoos korraldatud nii mõnigi seminar. Pidev koostöö annab meile võimaluse tehnoloogiauuendustest varakult teada saada ning testperioodide käigus võimalikke tulevasi kitsaskohti välja selgitada.

Meie klientideks on Äripäev, Alexela Oil, G4S, ABB, T Grupp, Expresspost, Politsei- ja Piirivalveamet, EAS jpt.

Liitu uudiskirjaga