Uptime on jätkuvalt üks edukaimaid IT ettevõtteid, kinnitab IT TOP

Äripäev on taaskord koostanud Eesti IKT ettevõtete pingerea, IT TOP. Uptime OÜ on juba aastaid püsinud edetabeli tipus, tänavu jagame 12. – 13. kohta.

TOPi koostamiseks võttis Äripäev äriregistrist eelmise aasta majandustulemuste põhjal valdkonna käibelt suurimate ettevõtete andmed.
Pingerea koostamiseks arvestati mõõdikuid nagu 2015. aasta müügitulu, müügitulu kasv võrreldes 2014. aastaga, 2015. aasta ärikasum, ärikasumi kasv võrreldes 2014. aastaga, rentaablus aastal 2015 ning varade tootlikkus aastal 2015.

Uptime grupi tegevjuht Eero Tohver hindab 2015. aasta edukaks: “Eelmisel aastal keskendusime sellele, et tugevdada oma rolli rahvusvaheliste tarkvaraarendusettevõtete hulgas ja suurendada kohalolu oma peamistel eksportturgudel, avades kohalikud kontorid Rootsis, Norras ja Šveitsis. See loomulikult mõjutas veidi meie finantsnäitajaid, mistõttu pidime võrreldes eelneva aastaga loovutama mõned kohad pingereas, kuid uued partnerlused ja suurenev kliendibaas pakuvad meile häid kasvuvõimalusi. Tahan tänada meie häid kliente, partnereid ja töötajaid, kes annavad meile jõu aasta-aastalt paremaks saada.”

IT TOP avaldati Äripäeva eriväljaandena 26. okoobril.

Liitu uudiskirjaga