Uptime ja Comperio ühendasid jõud

Uptime OÜ omandas 100% Norra IT ettevõtte Comperio AS aktsiatest. Ühisettevõtte moodustumine jõustus 23. detsembril 2015.

Uptime´i tegevjuht Eero Tohver selgitab: “Mul on hea meel avaldada selle partnerluse sündimise tagamaid. Comperio AS on Skandinaavias tuntud ettevõte ja hinnatud otsingutehnoloogia konsultantidest koosnev meeskond, mis toob pardale uusi tuuli ja värskeid ideid ning mitmekesistab meie rahvusvahelist ärikultuuri veelgi. Uptime on viimastel aastatel oma kohalolekut Norra ja Rootsi turgudel jõudsalt kasvatanud. Comperioga ühinemine annab meile nendel sihtturgudel tugeva kohaliku esindatuse ning laiem teenusteportfell pakub uusi võimalusi, kuidas saame oma klientide jaoks kasulikud olla.”

 

“Tänasest on meie senine otsingukompetents täienenud tunduvalt laiema tarkvaraarenduse võimekusega, mis lubab meil oma kliente teenindada uue potentsiaaliga,” lisas Comperio tegevjuht Ole-Kristian Villabø.
Bo Engren, Comperio Rootsis asuva haru juht täiendas: “Jõudude ühendamine annab seotud ettevõtetele hea tõuke edasiseks arenguks ja muidugi on see eriti väärtuslik just kliendibaasile. Üheskoos oleme kõik tugevamad. Meil on nüüd välja panna palju suurem ja mitmekülgsem meeskond tarkvaraarendajad ja Sharepoint´i konsultante, mis võimaldab pakkuda keerukamaid täislahendusi. See teeb meist parema IT partneri nii meie praeguste kui tulevaste klientide jaoks.”

Comperio AS on seni keskendunud peamiselt search tehnoloogiale, luues uuenduslikke lahendusi organisatsioonidele, kelle jaoks infootsing ja teabe kogumine on kriitilise tähtsusega. Comperio on üks Euroopa tugevamaid otsingulahenduste pakkujaid, olles Microsofti ülemaailmne otsingu partner 2012 ja konsultant ettevõtetele nagu Sintef, Sandvik, Nets ja paljud teised.
Comperio meeskonnad töötavad kahes kontoris Stockholmis ja Oslos. Pakutavate teenuste hulka kuulub muuhulgas inforegistrite, otsingumootorite ja otsingupõhiste veebilehtede loomine.

Uptime OÜ on 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev infotehnoloogia ettevõte. Uptime´i eesmärgiks on olla strateegiliseks partneriks, pakkudes ärivajadustest lähtuvaid IT teenuseid nagu tarkvaraarendus, SharePoint´i lahendused, mobiili- ja pilverakendused ning IT haldus- ja hooldusteenused. Uptime on Microsoft´i kuldpartner ja Aasta Partner Eestis 2013, Oracle hõbepartner ja Eesti Gasellettevõte 2015 ja 2016.
Uptime´s töötab ligi 100 spetsialisti ja ettevõtte kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus, Norras, Rootsis, Šveitsis ja Makedoonias.

Liitu uudiskirjaga