Uptime andis Pärnu Finantskonverentsil nõu, kuidas tunda end kindlalt tarkvaraarenduse partneri valikul

27.-28. augustini 2020 toimunud Pärnu Finantskonverentsil said kokku finantsjuhid ja valdkonna spetsialistid, et veeta kaks kasulikku päeva vajalikke ettekandeid kuulates ning ka uusi kontakte leides. Uptime oli kohal, et jagada soovitusi arenduspartneri valikul ning muidugi loodi ka palju uusi kontakte edasiseks koostööks.

Konverentsi teisel päeval pidas Uptime´i tegevjuht Eero Tohver Pärnu kontserdimajas ettekande, kuidas valmistada organisatsioon ette edukaks tarkvaraarendus projektiks. Tarkvara peab alati toetama ettevõtte äri, mitte vastupidi, seega tuleb mõlemale poolele kasuks edukas koostöö kohe algusest peale. Vajalik on ka ettevalmistus edukaks arendusprojektiks firma enda poolt.

Sellest, kuidas valida endale õige arenduspartner, kuidas koostöö niimoodi käima saada, et kõik osapooled sellega rahul oleks ja millised on erinevad arendusprotsessi etapid, said Pärnu finantskonverentsil osalejad kuulda “Kaasaegsete meetodite” sessioonis Eero Tohveri ettekandest. Vastuse leidis ka küsimus, palju see kõik maksma läheb, kui tarkvaraarendus tellida?

Igal ettevõttel on erinevad soovid ja ärimudelid ning lähemalt sai juba huvilistega rääkida Uptime´i stendi juures, kus toimus ka Lahhentagge Eesti esimese alkoholivaba käsitöödžinni Flâneur degusteerimine.

27.-28. augustini 2020 toimunud Pärnu Finantskonverents, mida korraldab Äripäev, on finantsjuhtimise aasta tähtsündmus, mis toimus sel aastal juba 22. korda. Seekordsed põhiteemad olid “Kuidas hoida kokku kulusid?”, “Kuidas kriisist välja tulla?” ja “Kuidas tagada tõhusust nii, et see ka pikemas perspektiivis kasumlik oleks?”.

Kui sinu ettevõttel on plaanis algatada tarkvara arendusprojekt ja soovid lähemalt teada saada, millest alustada, siis võta palun ühendust Uptime Äriarendusjuhi Rando Siimoniga, rando.siimon@uptime.eu, tel 5091941

Fotod: Raul Mee

Liitu uudiskirjaga