TehnoloogiadFront-end arendus

Front-end arendus

Uptime on erinevate tehnoloogiate toel front-end lahendusi loonud aastast 1992. See on meil võimaldanud omandada vajalikud oskused, valdkonnatundmise ning tehnoloogiaportfelli, et luua tarkvaralahendusi, mis vastavad täpselt sinu ettevõtte vajadustele ja nõudmistele.

Parimate tulemuste saavutamiseks najatume oma kogenud arendusmeeskonnale, võimekusele olla oma klientidele toeks igas etapis terve arendusprotsessi vältel ning teadmistele, kuidas luua tarkvara, mis on kasutajatele sobiva UI/UX disainiga, intuitiivne, vastupidav ning mille puhul on front-end ja back-end omavahel märkamatult liidestatud.

Meie meeskonna eesmärgiks on alati kasutada iga projektiga kõige paremini sobivaid tehnoloogiaid, millest tulenevalt teeme omalt poolt kõik, et olla kursis turutrendide, uuenduste, parimate praktikate ja kõige värskemate võimalustega. 

Meie front-end arendus toetub Node arendusele, React arendusele, Angular arendusele ja Vue arendusele

Meie kompetentside hulka kuuluvad:

Meie front-end arendusi usaldavad:

Meie tehnoloogiaportfell

Me kasutame igapäevases front-end arenduses laia valikut erinevaid keeli ja raamistikke. Siin on mõned näited:

Referentsid

Alexela uus isteteenindusrakendus annab kliendile võimaluse kiirelt ja mugavalt saada ühe äpi abil ülevaate kõigest, mis on tema jaoks oluline – Alexela teenustest, oma tehingutest ja senisest tarbimisest
Sandman on suurim tarbijaelektroonika hulgimüüja Eestis. Kuigi ettevõttel oli juba varem olemas e-pood hulgimüügiks teistele firmadele, ei rahuldanud see enam uusi ärivajadusi. Sandman pöördus Uptime’i poole, et luua lihtne ja praktiline ärilt ärile ehk B2B e-pood, mida hulgiklientidel oleks mugav kasutada.
KredEx pöördus koroonaviirusest mõjutatud ettevõtete toetustaotluste süsteemi uute front-end tööde jaoks Uptime’i poole, et lisaks uute vormide ja tehniliste lahenduste loomisele uuendada ka iseteeninduskeskkonna disaini, pannes see paremini ühtima sihtasutuse üldise disainifilosoofiaga.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga