Tehnoloogiad.NET Arendus

.Net arendus

Uptime on .Netil põhinevaid tarkvaralahendusi loonud juba 2000-ndate algusest saadik. Me kasutame .Neti, et luua keerukamaid back-end ja front-end lahendusi, täisfunktsionaalseid mobiili- ja veebirakendusi, pilvepõhiseid lahendusi, e-poodide erilahendusi ja iseteeninduskeskkondasid- ja portaale.

Selleks, et luua intuitiivseid, vastupidavaid ja lihtsasti skaleeritavaid .Net tarkvaralahendusi, on meie meeskonna liikmeteks oma ala vaieldamatud spetsialistid, kes suudavad olla sinu ettevõttele toeks igas arendusetapis ning seega luua lahendusi, mis vastavad täpselt sinu nõudmistele ning vajadustele.

.Neti arendus on meie jaoks esikohal ning sellest tulenevalt teeme me omaltpoolt ka kõik, et tagada alati parimate arenduspraktikate ja -metodoloogiate kasutamine, viimaste uuenduste ja uudistega kursis olemine ning põhjalike koolitusprotseduuride järgmine.

Meie arendusmeeskond pakub Eestis tipptasemel .Net arendust

Meie peamised Microsofti ärisuunad on:

Meie .Neti arendusi usaldavad:

Meie tehnoloogiaportfell

Meil on .Neti ja sellega seotud tehnoloogiate kasutamisega kogemusi juba 2000-ndate algusest. Meie tehnoloogiaportfelli kuuluvad teiste seas:

Referentsid

MyDello eesmärgiks oli luua digitaalne platvorm, mis muudaks lõppkasutaja ehk kauba saatja jaoks logistikalahenduste tellimise ning haldamiseks nii kiireks, lihtsaks ja mugavaks kui võimalik. Arenduspartnerina oli Uptime’i rolliks aidata see visioon reaalsuseks muuta, luues kiirelt skaleeritava, vastupidava ning robustselt liidestatud rakenduse, mis tagab MyDello klientidele parima võimaliku kasutuskogemuse.
Alexela uus isteteenindusrakendus annab kliendile võimaluse kiirelt ja mugavalt saada ühe äpi abil ülevaate kõigest, mis on tema jaoks oluline – Alexela teenustest, oma tehingutest ja senisest tarbimisest
ABB Drives tehas vajas oma tegevuse paremaks korraldamiseks tarkvara, millega juhtida töötajate oskuste ja koolituste haldust, arvestada töötunde, pidada arvestust kulude üle ning teha kvaliteedikontrolli raporteid. Selleks arendas Uptime tehasele neljast ärimoodulist koosneva lahenduse. Mõned moodulid olid äriloogiliselt üsna keerukad ning detailide paika loksutamine võttis aega, kuid tulemus sai hea.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga