Suvepäevad 2015

Nagu Uptime´s on heaks tavaks saanud, kogume kord aastas kokku kõik oma töötajad ja nende pered, et mõnusalt üheskoos suvepäevi pidada.
Ürituse toimumiskohaks oli sel korral väga eriline ja omapärane Mustjõe kõrtsitalu. See on paik, mis viib tagasi esivanemate aega.

Muistse Tartut ja Tallinna ühendava talitee ääres paiknevasse Mustajõe kõrtsi pääses kunagi vaid talvel – siis kui ümberkaudsed sood ja rabad külmunud olid.

Võistelda sai aladel, nagu läpaka vise, täpsusvisked arvutihiire pihta, inim-lauajalgpall, teatevõistlused ühes traditsiooniliste slaalomialade ja kotijooksuga ning Uptime Masterchef, kus võidu saamiseks tuli valmistada parim grillroog sobivate lisanditega. Sai käia ujumas, suitsusaunas ja kümblustünnis. Laste lemmikuteks kujunesid suur külakiik ja hobused. Tegevusi jätkus kõigile ning varaste hommikutundideni jätkus ka jutuainet.
Meeleolukad suvepäevad lõppesid virgutava hommikuvõimlemise ja ühise einega. Kel veel jõudu üle jäi, said võtta osa taluperemehe juhitud muhedast tuurist ümbruskaudsetel aladel.

Liitu uudiskirjaga