Summertime: Uptime pidas mere ääres suvepäevi

Sel aastal heisati Summertime´i lipp Pärnumaal Ojako turismitalus, kus oli Eesti kontoritest Uptime´i suvepäevadele kohale tulnud rohkem inimesi, kui kunagi varem.

2020 on teistmoodi aasta, kuna isegi samas kontoris töötajad on üksteist palju harvem näinud, kui tavaliselt. Seega oli veelgi enam põhjust kokku tulla ja näha ka neid, kes pikalt kodus on töötanud. Suvepäevad toimusid nii, nagu juba aastaid on toimunud – ilusa päikselise ilma ja rohke rahvaga. Kuigi osalisi oli Eesti kontoritest enam, kui kunagi varem, ei saanud seekord kahjuks Uptime´i Norra, Taani, Šveitsi ja Poola kontorid reisipiirangute pärast osaleda.

Tarkvaraarendus on nii tiimitöö kui ka igaühe oskuste proovile panek. Samas rütmis algasid ka suvepäevad: uutmoodi teadusjahiga, mida esimest korda Uptime´i inimeste peal katsetati. Tiimid pidid hakkama saama „Rakett69“ laadsete teadusülesannetega, mis lisaks loogilisele mõtlemisele vajasid ka käteosavust ja koostööd. Muidugi oli ka võimalus igaühel iseenda eest seista ja näiteks kastitorni ronimise rekordit purustada või discgolfi mängida. Merele sai minna SUP-iga nii üksi kui suurema seltskonnaga.

Uptime´iga liitus sel suvel just vahetult enne suvepäevi ka Poola tiim, aga nii nagu teisedki kontorid Norras, Taanis ja Šveitsis, pidid nad seekord suvepäevadest eemale jääma. Loodame, et saame neid näha juba järgmistel ühisüritustel.


Suvepäevad algasid traditsioonilise lipuheiskamisega ning tegevjuhi Eero Tohveri tervitusega.


Discgolf, kus igaüks oli iseenda eest väljas.


SUP veidi teistmoodi: „Mürakas“ mahutab peale terve meeskonna.


Kuidas ehitada äratuskell, mis heliseb 30 sekundi pärast, kui kasutada vaid akutrelli, nööri, ämbrit ja paari kivi? See oli teadusjahi üks ülesanne.


Ka kahuri ehitamine ja kasutamine oli samuti täpne tiimitöö.


Traditsiooniline grupipilt – seekord vaid Eesti kontorid Summertime´i lipu all.

Liitu uudiskirjaga