Selgusid Uptime Challenge´i auhinna saajad

14. veebruaril korraldasime Tartu Ülikooli infotehnoloogia praktikapäevadel Uptime Challenge´i – igaüks, kes tahtis, võis kätt proovida programmeerimisülesannete lahendamisel.

Uptime´i väljakutsel tuli lahendada ülesanne ning parimate lahendajate vahel loosisime välja kaks auhinda: Samsungi 500 GB SSD ja nädala varu pitsat.

“Tegelikult oli tulemus parem kui ootasin ja hea meel on tõdeda, et väga paljud viitsisid pusida ikka rohkem kui ühe ülesande kallal,” võtab Uptime´i tehnoloogiajuht Raimo Seero väljakutse tulemused kokku. “Nii mõnigi tegi lausa kõik ülesanded ära. Enese proovilepanek ning oma oskuste katsetamine ja edasiarendamine on tarkvaraarendaja üks põhilisi omadusi ja hea oli näha, et see pole kuhugi kadunud.”

Nüüd ongi võitjad selgunud – loosi tahtel sai uue Samsungi 500 GB SSD omanikuks Markus Saarniit (pildil) ja nädala varu pizzat võitis Ervin Oro. Palju õnne! Võitjatega võtame peagi ühendust. Teiste huvilistega kohtume 22. märtsil Tartus Uptime´i kontoris, et rääkida lähemalt praktikavõimalustest.

Liitu uudiskirjaga