Stoneridge'i töötajate koolituste ja kompetentside infosüsteem

Teenused:

Tarkvaraarendus
Front-end arendus

Tehnoloogiad:

.Net
Bootstrap
MVC
MS SQL
Kuna uued tehnoloogiad tingivad pidevalt teadmiste täiendamist, on vaja hästi planeerida koolitusi ja saada ülevaade igaühe kompetentsist. Selleks telliski Stoneridge Uptime’ilt vastava infosüsteemi.

Eesmärgid

  • Luua töötajate koolituste ja kompetentside haldamise süsteem, mida hakkavad kasutama personalitöötajad ning osakondade juhid
  • Luua kasutajasõbralik ja kiire veebipõhine lahendus

Uptime'i lahendus

  • Süsteem annab ülevaate iga töötaja kompetentsidest ning tema läbitud koolitustest
  • Rakendusel on moodul koolituste planeerimiseks
  • Kõigist andmetest on võimalik koostada ülevaatlikke ja kasulikke raporteid

Töötajate oskuste pidev täiendamine on meile väga oluline. Sellepärast oli ka koolituste ja kompetentside haldamise süsteemi arendamine Stoneridge Electronicsi jaoks tähtis. Tulemus vastas ootustele ja olime rahul, et saime protsessi käiguga pidevalt kursis olla, et arvestati meie tagasisidega ning tähtaegadest ja lubadustest peeti kinni. Projekt sai valmis esialgu lubatust kiiremini.

Mare-Anne Vahtra
Personalijuht, Stoneridge Electronics

Stoneridge Electronics on rahvusvaheline ettevõte, mille Tänassilmas asuvas tehases töötavad sajad erinevate oskustega spetsialistid. Kuna uued tehnoloogiad vajavad pidevalt teadmiste täiendamist, on vaja hästi planeerida koolitusi ja saada ülevaade igaühe kompetentsist. Selleks telliski Stoneridge Uptime’ilt vastava infosüsteemi.

“Koostöö töötajate koolituste ja kompetentside haldamise süsteemi arendamisel oli väga hea – klient oli alati valmis jooksvalt asju üle vaatama ja valikutes aktiivselt kaasa mõtlema. Nii valmis lahendus isegi planeeritust kiiremini,” sõnas projekti Uptime’i poolne projektijuht.

1965. aastal asutatud USA elektroonikatööstuse ettevõtte Stoneridge Inc. tooted on valdavalt auto- ja masinatööstuse valdkonnast. Toodetakse elektrilisi ja elektroonikakomponente masinatele, traktoritele, bussidele ja veoautodele. Suurimad Stoneridge Electronicsi kliendid on hästi tuntud veoautotootjad MAN, Daimler, Ford, General Motors, Volvo ja Scania.

Eesti tehases valmistatavad tooted on elektroonilised juhtmoodulid, elektrijaotusmoodulid, sõidumeerikud ja sõidumeerikute tugitooted ning uksemoodulid. Kuna siinses tehases tegutseb ka tootearendusmeeskond, on koolitus ja oskuste täiendamine väga oluline. Uus infosüsteem aitab seda veelgi paremini korraldada.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga