Sandmani Grupi AS
Sandmani hulgimüügi e-poe erilahendus
Tarkvaraarendus
Projekti eesmärgid
  • Front-end´i ehitamine olemasoleva kasutajaliidese disainiga arvestades
  • B2B e-pood vajab liidestust majandustarkvaraga ning suhtleb tootehaldussüsteemiga
  • Lisaks on B2B lahendus integreeritud väiksemate teenustega – näiteks e-kirjade saatmiseks, tarneviiside arvutamiseks jne.
Lahendus
  • Front-end´i erilahenduse ehitamine, kasutades selleks Vue´d ja Typescript´i
  • Tehnoloogiad: projekti front on kirjutatud Vue´s ja Typescript´is ning arenduse juures kasutati ka Webpack´i tööriista. Stiilide jaoks kasutati Bootstrap´i raamistikku. Back-end on kirjutatud .NET´is.

Sandman on suurim tarbijaelektroonika hulgimüüja Eestis. Kuigi ettevõttel oli juba varem olemas e-pood hulgimüügiks teistele firmadele, ei rahuldanud see enam uusi ärivajadusi. Sandman pöördus Uptime’i poole, et luua lihtne ja praktiline ärilt ärile ehk B2B e-pood, mida hulgiklientidel oleks mugav kasutada. Vaja oli arvestada mitmete hulgimüügist tulenevate erinõuetega e-poele.

Uue e-poe UI ehk kasutajaliidese disain oli juba olemas. Uptime’i tööks jäi front-end´i ehitamine, kasutades selleks Vue´d ja Typescript´i. Lisaks tuli projekti käigus välja ka disainilisi vajadusi, mille lisakujunduse tegi juba Uptime.

E-poe lahendus on Sandmanile spetsiaalselt arendatud. Kuna hulgimüügi platvormil on palju ärilisi keerukusi, tundus mõistlikum teha algusest lõpuni erilahendus. Samuti oli Sandmanil varem oma e-poega kogemus olemas, seega teadis tellija väga täpselt, mida nad soovivad ning platvormipõhised lahendused ei rahuldanud vajadusi.

Vt pikemalt siit.

Jäime väga rahule nii koostöö kui tulemusega ning julgeme Uptime’i soovitada ka teistele ettevõtetele arenduspartneriks.
Ago Henry Altjõe
Sandmani projektijuht