InfraFly rasketehnika tellimiskeskkond

Teenused:

Mobiilirakendused
Iseteenindussüsteemid

Tehnoloogiad:

Vue
Vuetify
Google Firebase
Nexmo
Rasketehnika tellimine käib uue rakendusega sama lihtsalt, kui mobiilne parkimine või taksoäpiga takso tellimine – Uptime aitas luua lahenduse, mis hoiab kõigil oluliselt aega kokku. Kasutaja ei pea enam iga pakkujaga eraldi pikalt suhtlema ja oma soove üle kordama, kuna kõik saavad pakkumise korraga.

Eesmärgid

  • Raskeveokite tellimussüsteemi loomine
  • Tellimuste kalender tehnika omanikele
  • Kasutajate ajakulu vähendamine sobiva tehnika leidmiseks

Uptime'i lahendus

  • Rasketehnikat saab tellida Androidile ja IOS-ile loodud mobiilirakenduse abiga
  • Süsteemist on võimalik tellida enam kui 500 rasketehnika masinat
  • Andmebaas ja autentimine käib läbi Google Firebase´i

Uptime on Infrafly strateegiline partner ja teenuse tehnoloogiline teostaja. Oleme Uptime'iga üldiselt väga rahul, koostöö on olnud edukas. Arendaja panus Infrafly eduloosse on mõõtmatu. Kõige olulisem väljakutse mõlemale poolele oli toote disainimine ja teostus määramatuse olukorras - kliendi vajadused ja soovid muutusid iga nädal, kui mitte tihedamini. Saime väljakutsega hakkama - teenus on turul ja kulutase kliendile, arvestades lähteülesande muutlikkust, optimaalne.

Andres Kall
IT- ja tehnoloogiajuht, InfraFLY OÜ

InfraFly on professionaalsetele ettevõtetele mõeldud tööriist, mis muudab rasketehnika tellimise kiiremaks ja targemaks.

Rasketehnika tellimine käib uue rakendusega sama lihtsalt, kui mobiilne parkimine või taksoäpiga takso tellimine – igaüks saab sellega hakkama. Keskkond viib kokku rasketehnika pakkujad ning neid vajavad kliendid.

Uptime aitas luua lahenduse, mis hoiab kõigil oluliselt aega kokku. Kasutaja ei pea enam iga pakkujaga eraldi pikalt suhtlema ja oma soove üle kordama, kuna kõik saavad pakkumise korraga.

Keskkond sai alguse tegijate isiklikust vajadusest, kuid mure lõplikuks lahendamiseks kutsusid valdkonna spetsialistid InfraFly keskkonda arendama tarkavarfirma.

Rakenduse edasiarendajaks valiti Uptime. Tööd kestsid märtsist septembrini 2018 ning selle käigus muutusid kliendi vajadused põhjalikult. Valmis sai edasiarendatud toode, mis lisaks algsele aasta tagasi tehtud funktsionaalsusele pakub nüüd masinapargi haldust, tellimuste kalendrit ja palju muud. Rakendusega tegelesid Uptime´ist pidevalt kaks arendajat.

Valmisid ka mobiiliäpid nii Androidile kui IOS-ile, mis tehti avalikult kättesaadavaks oktoobris 2018.

Rando Siimon

Äriarendusjuht

Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga