Esvika
Esvika e-pood
Tarkvaraarendus
Projekti eesmärgid
  • Luua täisfunktsionaalsusega e-pood, mis arvestab tegevusvaldkonna eripärasid
  • Luua töötajatele lihtne ja mugav lahendus toodete haldamiseks
  • Liidestada e-poega ka välised infosüsteemid, nende seas laoarvestus- ja majandustarkvara
Lahendus
  • E-pood, mis võimaldab ka konsultatiivset müüki, pakub kasulikke lahendusi turundusülesannete täitmiseks ning on liidestatud mitmete väliste infosüsteemidega
  • Kasutatud tehnoloogiad: .NET Core 3.0, Entity Framework Core, Dapper, MariaDB, SendGrid, Hangfire, Moq, xUnit, Vue

Klientide ootused e-äridele on kasvanud ja lihtsalt tootekataloogiga enam hakkama ei saa. Nii otsustas ka elektrimaterjalide müügiga tegelev Esvika liikuda veebipõhiselt staatiliselt tootekataloogilt täisfunktsionaalse e-poe peale, mis oleks ühendatud ka firma teiste infosüsteemidega, sealhulgas ka lao- ja raamatupidamistarkvaraga.  

Kuigi iga e-poe tähtsaimaks ülesandeks on hea kliendikogemuse pakkumine ja ostmise võimalikult lihtsaks tegemine, siis on kõige selle taga olulisel kohal ka IT-arenduse pakutav automaatika: käsitööd jääb oluliselt vähemaks, süsteemid suudavad omavahel suhelda ja klient saab täpsemalt, kiiremini ning vähese vaevaga teenindatud. 

Esvika uue e-poe puhul oli Uptime’i arendustiimi ülesandeks luua senise staatilise veebipõhise tootekalaoogi asemele kõigi võimalustega e-pood, kus müüa kogu Esvika laia kaubavalikut nii teistele ettevõtetele kui ka eraisikutele.  

Lisaks tuli anda Esvika enda töötajatele mugavam ja paindlikum võimalus veebiplatvormil tooteid hallata, kui senine laoarvestuse lahendus pakkus. 

Arendusprotsessi käigus selgus, et ükski turult leitav valmislahendus või pooltoode ei vastanud päris täpselt nendele nõudmistele, mis Esvikal oma veebipoele olid, sestap tuli luua mitmeid erilahendusi ning kohandada juba valmis olevaid süsteeme.  

Loe pikemalt!

E-äri projektis on olnud koostöö Uptimeiga hea ja tulemuslik. Oleme koostöös lahendanud ka keerukamad küsimused meie protsesside parendamiseks ja valmis saanud esimese etapi meie elektroonilisest müügikanalist klientidele. Edasine koostöö jätkub, sest palju häid mõtteid vajavad realiseerimist.
Guido Tamm
Juhatuse esimees, Esvika