Õpi pilveeksperdiks. Tasuta!

Cloud computing ajastul on vaja hoopis teistsuguseid IT oskusi, kui varem. Täna on kõige nõutumad IT oskused seotud pilvetehnoloogiatega ja nendega kokkupuude juba ülikooli ajal annab sulle kindla eelise tööjõuturul.

Uptime soovitab lähemalt uurida Microsofti IT Pro Karjäärikeskust www.itprocareercenter.com. See on tasuta online õppekeskkond, millega liitudes saad hankida kogemusi pilvetehnoloogiates enda jaoks sobival viisil.

Saad ligipääsu erinevatele tehnoloogiatele ja koolitusmaterjalidele. Näiteks, selleks, et Azure´i kasutada, ei ole enam vaja trial konto tarvis oma krediitkaardi andmeid jagada – kasutajanimest piisab, et õppeinfo kätte saada.

Tudengitele ja juba töötavatele IT spetsialistidele mõeldud keskkond annab tasuta võimaluse luua oma tee tulevase karjäärini –  kombineerida isiklik õppekava, katsetada pilvetehnoloogiaid ja rakendusi, saada nõu ja isiklikke soovitusi industry proffidelt, omandada oskusi endale sobivas tempos. Täita test, mis selgitab, millised on su tugevused ja milline ametikoht kõige paremini sobib, samuti võrrelda erinevate töökohtade palgavõrdlusi ja näha rahvusvahelisi töökuulutusi. Microsofti eksperdid annavad nõu, milliseid oskusi peaksid omandama, et oma valitud karjäärirajal püsida või millises osas end täiendama, et uuendustega kursis püsida.

Kui tahad juba praegu pilvetehnoloogiates kätt proovida ja reaalseid projekte teha, võta ühendust – Uptime otsib suveks praktikante, kes õpiks uusi tehnoloogiaid uutel platvormidel.

Vaata lähemalt, kuidas oma karjääri juhtida:

www.itprocareercenter.com

www.itprocloudessentials.com 

või võta ühendust career@uptime.ee

Liitu uudiskirjaga