MEIE MEESKONNA OMAPÄRA

Tasakaal

Uptime hoolitseb nii ettevõtte kui klientide käekäigu ning samal ajal oma töötajate rahulolu eest. Õige seenior- ja juuniorarendajate tasakaal hoiab meeskonna õpihimulise ja varma uusi asju proovima, samas hoides alati kontrolli all, et tähtaegadest peetaks kinni ja et lahendused saaksid valmis. Oleme paindlikud ja pakume erinevaid töövorme- ja koormusi. Meie inimesed saavad võimaluse töö kõrvalt õppida ning hoida oma töö ja eraelu tasakaalus.

Kirg

Hindame, kui tööd tehakse kirega. Pika kogemuse ja ulatuslike teadmistega võrdselt, kui mitte enamgi, väärtustame töötahet, soovi õppida, tervislikku annust uudishimu ning head suhtumist. Uptime pakub palju võimalusi end arendada. Kolleegideks on parimad tegijad, kelle käest õppida ning saada tagasisidet ja tuge. Kontorites on piiramatu ligipääs suurele kogule valdkonna raamatutest ja väljaannetest. Võib sooritada eksameid ning teha sertifikaate- kõik sõltub inimesest endast.

Suhtlemine

Omavaheline suhtlemine on tähtis osa meie igapäevasest tööst. Avatud suhtumine - see on oma arvamuse avaldamine, teiste tööde konstruktiivne kommenteerimine ja samamoodi oma töö kommenteerida laskmine. Me kõik teeme aeg-ajalt vigu, tähtis on neid tunnistada ja seeläbi targemaks ja osavamaks saada. Oleme omavahel pigem sõbrad kui lihtsalt kolleegid, mistõttu on meie kontorites väga mõnus õhkkond.

MEIE TAVAD - MIDAGI PÕNEVAT ON ALATI TOIMUMAS

Uptime´i meeskonna liikmeks olemine tähendab midagi palju enamat kui hommikust õhtuni töörabamist. Kõigile meeldib vahel ka puhata ja mängida ning meie ettevõttes on selleks loodud erinevaid võimalusi. Oleme üks pere ja naudime koostegutsemist.

 • Majasisesed üritused

  Reedeti saame kokku köögis ja võtame eduka töönädala viimase hommiku vastu värskete saiakeste ja kohviga. Tähistame toredaid rahvakalendri pühi ning loomulikult peame meeles ka üksteise sünnipäevi ja tähtsaid elusündmusi.

 • Kontorist väljas

  Iga meie meeskond võtab endale aegajalt väikese puhkepäeva, et isekeskis energiat taastada ja teises keskkonnas uusi ideid genereerida. Suvel ja talvel tulevad mõnes ilusas paigas Infopäevale kokku kõik tiimid. Ühised lõbusad tegevused annavad hea võimaluse omavahel lähemalt tuttavaks saada ja avastada töökaaslaste loovaid külgi, mida võib-olla igapäevaselt kontoris ei näe.

 • Ja palju muud

  Käime tihti koos teatris. Toetame sportlikku aktiivsust, osaleme tervisespordi üritustel ja võtame igal suvel ette mitmepäevase jalgrattamatka, et lähemalt avastada huvitavaid paiku, mis jäävad kiirteest eemale. Oleme Tallinna Loomade Varjupaigale toetusraha kogunud ja loomi külastanud, koos käime ka doonoriks ja aitame päästa elusid.

SIIN ON HEA TÖÖKESKKOND

 • Töötamiseks

  Hea töökeskkonna tingimuste eest hoolitsemine on meie jaoks väga oluline. Kaasaegne kesklinna kontor, mugavad ruumid ja ergnoomilised töövahendid ning võimalus teha üks väike lõunane jalutuskäik kuuluvad tavalise tööpäeva juurde.

 • Õppimiseks

  Meie kontorite oluliseks osaks on raamatukogu, kus täna on kokku üle 600, suures osas erialase raamatu ja ajakirja. Raamatatute valik täieneb pidevalt tänu töötajate ettepanekutele väljaannete suhtes, mis peaksid Uptime´i raamatukogus koha leidma.

 • Puhkamiseks

  Kes töötamisest väsinud, saab endale avaras köögis valida kosutava kuuma või külma joogi ja maitsva suupiste ning suurele pehmele diivanile korraks puhkama jääda. Samuti saab puhkepausi sisustada sportlikult, näiteks mängides lauatennist meie multifunktsionaalses nõupidamiste- ja puhkeruumis.