Arendajad talvepäevadel – seminarilt lumme uppunud metsa, GPS-idega

Uptime´i tiimid saavad igal talvel kokku lisaks muudele ettevõtmistele ka kahepäevastel pikematel talvepäevadel, kuhu kogunesid aasta alguses nii Tallinna, Tartu, Norra kui Taani kontorite inimesed. Tarkvaraarendus on küll tiimitöö, kuid talvepäevadel saab lisaks oma tiimile kokku ka teistega, kellega aasta jooksul nii tihti ei näegi.

Seekord kogunes rahvusvaheline seltskond Vasalemma lähedale puhketallu, et alustada veidi töisemalt seminari vormis põnevatest lahendustest ja vajalikest töövahenditest rääkides ning edukat majandusaastat kokku võttes.

Edasi läksid talvepäevad juba aastaajale kohaselt üsna lumiseks, sest Powerpointi-ettekannete ajal ei saanudki keegi igavledes aknast välja vaadata – õues möllas sel ajal läbipaistmatu lumetorm ning just geoseikluseks sadas maha paks lumevaip, milles kontrollpunktideni sumbata.

Tiimidel olid abivahenditeks GPS-id ja kaamerad ning üles tuli otsida metsa peidetud out of the box mõtlemisülesanded. Vahepeal olid ülesanded ka sportlikud.

Õhtul selgusid võitjatiimid, esinesid stand up koomikud, oli üles pandud rändbaar, mängiti lauamänge ning ei puudunud ka saun, sest külmast metsast tagasi jõudes on seda loomulikult vaja.

Uptime´i tiimid on aasta jooksul kasvanud nii Eestis, Taanis, Norras kui Šveitsis ja meil on nüüd kokku üle saja töötaja. Kõik nad saavad kokku vähemalt kaks korda aastas – Uptime´i suvepäevadel ja talvepäevadel.

Liitu uudiskirjaga