5 Reacti UI component library’t, mida tasub proovida 

Uusi Reacti komponendivaramuid jõuab avalikkuse ette iga päev ning nii mõnigi neist suudab pakkuda midagi, mis arendajate igapäevatöö lihtsamaks muudab. Korra oleme juba kaheksa silmapaistvat varamut üles lugenud, kuid vaid nendega asjad ei piirdu. Kui soovid muuta lihtsamaks admin-liideste ehitamise, töölauarakenduste loomise või Google’i disainikeele jälgimise, siis leiad siit head valikud. 

React Admin 

React Admin on varamu, mis on loodud paindlike B2B rakenduste admin-liideste ehitamiseks. See töötab koostöös RESTi ja GraphQL-iga ning tänaseks on see kasutuses tuhandetes erinevates projektides. Varamut saab kasutada tasuta, kuid veidi makstes on võimalik ligi pääseda laiendatud hulgale erinevatele komponentidele. 

React Adminiga saad lähemalt tutvuda siin. 

React Desktop 

React Desktop on loodud töölauarakenduste loomiseks ning selle osaks on nii macOS-i kui ka Windowsi disainikeeltest inspireeritud komponendid, võimaldades nõnda luua native-kasutuskogemusega Reacti rakendusi töölaua jaoks. Sellest varamust leiad kõik õige disainiga komponendid, alates nuppudest ja nooltest kuni otsingukastide ja kinnitatud valikute ikoonideni välja. 

Tutvu selle varamuga lähemalt siin. 

Evergreen 

Projektide jaoks, kus disain on pigem tagasihoidlik ja korporatiivsem, on heaks abimeheks Evergreen, mis ongi loodud veidi rahulikemate B2B-lahenduste loomiseks. Nagu nimigi viitab, ei aja varamu taga viimaseid disainitrende, vaid pigem leiab sealt hulga lahendusi, mis näevad aktsepteeritavad välja täna, homme ja viie aasta pärast. 

Uuri lähemalt siit. 

Belle 

Belle pakub meeletult laia valikut mobiilisõbralikke komponente, mida saab täpselt enda vajaduste järgi kohandada. Seejuures saab kohandada nii baasdisaini kui ka iga konkreetset elementi eraldi – seega kui üks nupp peab olema veidi teistsugune, suudab Belle appi tulla. See varamu on üsnagi hea one-size-fits-all lahendus juhtudeks, kui disain ei nõua midagi liiga erilist. 

Tutvu Belle’iga lähemalt siin. 

React Toolbox 

See varamu on loodud selleks, et ehitada Google’i Material UI põhimõtetel põhinevaid rakendusi. CSS moodulitel põhinevad komponendid töötavad imeliselt hästi Webpackiga ning aitavad Google’i disainikeelt jälgides arendusprotsessi märgatavalt kiiremaks muuta. Kui React Toolbox päris õige ei tundu, on heaks alternatiiviks ka Material Kit React. 

Uuri lähemalt. 

Sooviksid meiega töötada?

Kas Uptime kõlab nagu sinu sorti ettevõte? Kui nii, siis heida pilk vabadele töökohtadele ning loodame, et võtad meiega ühendust – räägime sinuga hea meelega!

Liitu uudiskirjaga