5 kasulikku GitHubi repositooriumit, mis tulevad kasuks igale värskele arendajale 

Programmeerimist õppides on iseseisvalt info omandamine hädavajalik ning asjalikest juhendmaterjalidest puudust tundma ei pea. Samas on esile tõusmas uus murekoht – kasulikke õpetusi, koolitusi ja juhendeid on nii palju, et materjalide rägastikus on lihtne ära eksida. Kui pilt juba silme eest kirjuks tõmbamas, soovitab Uptime’i tehnoloogiajuht Raimo Seero heita pilk viiele erinevale GitHubi repositooriumile, kuhu on selgelt koondatud materjalid, mis aitavad õpingud eesmärgistada ja parimad abivahendid üles leida. 

Developer Roadmap 

Mis on see, millest alustada, millised teemad on esimeses järgus kõige olulisemad ning kuidas ühe keele õppimise juurest mõne selle raamistiku juurde edasi liikuda? Need on küsimused, millele Developer Roadmap vastused annab. Siia on kokku koondatud üsnagi selged plaanid erinevate põhimõtete, keelte ja raamistike tundma õppimiseks, mis lubavad olulised teemad ette võtta õiges järjekorras ning õigel ajal. 

Uuri siit! 

Project Based Learning 

Parim viis midagi selgeks saada, on seda päriselt kasutada. Mõnikord võib aga sobiva idee leidmine keeruline olla ning õpingute algusaegadel võib olla raske mõista, milline keel või raamistik mõne konkreetse projekti ära tegemiseks kõige paremini sobib. Project Based Learning üritab seda mure lahendada, koondades kokku erinevaid keeli hõlmavad praktilised ülesanded, mille abil oma seniseid oskuseid veelgi edasi arendada. 

Tutvu siin! 

Every Programmer Should Know 

Teemasid, mida edukas arendaja mõistma peab, on sadu. Kuigi suurem osa lähenemistest, põhitõdedest ja parimatest praktikatest püsib meeles, siis on lihtne aeg-ajalt midagi unustada. Siia on kokku koondatud suur hulk erinevat faktilist infot ja asjalikke linke, mida sirvides midagi uut õppida, või mille toel unustatu uuesti meelde tuletada. Näiteks leiad siit ülevaated alates andmestruktuuri põhimõtetest kuni optsiooniplaanide tööpõhimõteteni välja. 

Sirvi ülevaadet siit! 

Frontend Dev Bookmarks 

See on kasulik lingikogu kõikidele frontend arendajatele. Kust leida valdkonnaspetsiifilisi uudiseid? Mis on WebAssembly? Kust leida häid UI-komponente? Mis põhimõtete järgi hallata rakenduse versioone? Need ja paljud teised asjalikud ülevaated ootavad sind siin

Coding Interview University 

See kogu kasulikke materjale on sarnane esimesele – siit leiad täieliku ülevaate sellest, kuidas arendajaks õppima hakata, millele tähelepanu pöörata ja mis jätta välja, kuidas mingite kontseptsioonide mõistmisele läheneda ning mis on see, mis tööandjaid täna tegelikult kõige rohkem huvitab. 

Uuri siit! 

Liitu uudiskirjaga